ספירלות של חיבורים

 

ספירלות של חיבורים

14 פברואר 2017

"היום הטוב ביותר בחייך הוא היום בו אתה מחליט שחייך הם שלך. בלי התנצלויות או תירוצים. אין מישהו להישען עליו, להסתמך עליו או להאשים. המתנה היא שלך – זה מסע מדהים – ורק אתה אחראי על איכותו. זה היום שחייך באמת מתחילים." בוב מואווד

חיים במעגלים , ברשתות , בחלל שבין הדברים הגלויים לעין. חיים בספירלות של ידע קדום שעובר דרכינו מאבות אבותינו שירשנו בתאי הדי אנ איי, שהוטבעו בנו דרך התרבות המשפחתית קהילתית. חיים בארץ ישראל שחיברה דרכה קהילות ותרבויות מכל העולם.

סופגים את התדר המתהווה מחדש, תדר של אהבה , של מסורת, של אחווה .

חיה במעגלים של אנשים , של נשים , של קבוצות אינטרנט, של תודעה קולקטיבית.

מעלה תדר עם קבוצת היוגה הקבועה, גלי הים בזריחה, מעגלי ספורט בפארק , ״ נשים עושות שלום״, קבוצת האיורוודה בישראל, ״ כל אישה ראויה למעגל״ ,בודי פלו וניקוי הרעלים, עם חנויות הטבע ושפים של מזון בריא .

חשה בזרימה שעוברת דרכם דרך כפות הידיים והלב לכל איברי גופי .

קופצת ללופ של הספירלות עם מדיטציה חזיונית בקבוצה לאיזון הצ׳אקרות, עם ההרבליסטים של העולם, עם עולם הצמחים, עם עולם הדבורים, האקולוגיה הסביבתית, הבריאות האנרגתית והחיים מחוץ למטריקס.

מתחבקים באחווה

מערסלת את תודעתי החדשה המגיעה דרך הדימיון והדרך , מחייכת לויטליות של בריאותי .

משתרעת בנינוחות אל תוך מעגלי השירה בבבילון, אורוות האמנים בפרדס חנה, פוקוסינג עם אירית טסל ותמהוודה בראש פינה, הופעות איכותיות באברהמס הוסטל בתל אביב, שוב ניקוי רעלים במואה בערבה, קוראית את ״קיצור תולדות האנושות״ של יובל נח הררי .

נותנת לגלי התדר לשטוף את חיי , למעגלי הקבוצות לחדד את הסינכרוניזציה.

מתמסרת לקבוצת ניקוי באינטרנט של תמר צוברי ,לצום אנשי המיצים, להילינג סנטר שלי בקרלה, לקרמים של ״אננדה״, לקבוצת הריקוד של אורלי פורטל וקפה אנסטסיה.למסאג׳ איורוודי מפנק, להומאופתיה שנוגעת באור הזוהר, לגינת הירוקים והפרחים בפתח ביתי ללחם של יפתח ברקת שנאפה בתנורי קוראית בהנאה את הספר של אומינה ״סופרפוד שער למטבח חדש״.

מריחה את הריח המבושם שעולה עם תדרי התרבות המעודנים , מודה בדמעת אושר.

מתחברת לחברות מזון עם משמעות , רוכשת רק מנשים עצמאיות ,גבינות מזרעים ושקדים,ללא גלוטן,ללא סוכר, חקלאים אורגנים, תכשיטים עם משמעות, בגדים מעודנים עם אמירה נשית חדשה, מנקה וזורקת את מה שכבר לא משרת אותי , מפנה מקום לאין להיות .

משפיעה עם בחירותיי , משקיעה במקומות שמרגשים אותי ,מקבלת חזרה אנרגיה חזקה.

קשורה ברשת למעגלי בריאות, מזון בריא, תוספי תזונה, ויטמינים ומינרלים,בעולם ובארץ כשגרירת בריאות עם תדר, קשורה בעומק לאמא אדמה שיצרה את צמחי המרפא והמזון האמיתי, מתקשרת עם שוחרי הבריאות, תדר מרפא, ידע אותנטי מעמיק, מהדהדת אותו לכל מי שנכנס לאותם מעגלי החיים.

חברות תמיד כיף ביחד

רוקדת את ריקוד החיים , בספירלות של תדר ,מזמינה אתכם להתחבר …

אוכלת אוכל בריא טרי חי ומבושל, משילה מעלי התמכרויות למינהם, כותבת כתיבה אינטואיטיבית, מתפללת כל יום ומברכת את מה שהגיע, באה במגע עם מקור מים ואמא אדמה. אוהבת נשים עוצמתיות אמיצות שמעוררות בי השראה, מאפשרת לתדרים שמתעוררים סביבי להכנס להטמע ולהספג בגופי ותודעתי.

מזמינה אתכם לחוות את זה איתי להתחבר לספירלות של מעגלי בריאות…..

ציפי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובותפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

חינוך חדש 13.05.2021

חוק הפטריוט והחוק למאבק בטרור

ממשלות מנצלות מצבי משבר כמו טרור, מגיפות, מלחמות, קטסטרופות סביבתיות כדי להגביר את סמכותם ושליטתם על חשבון חוקי היסוד של.

אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.