בלוג עם שורשים

 

בלוג עם שורשים

23 מרץ 2022

במהלך הקורונה החלטתי לפנות למסלול חדש בחיי ולשחרר את המוכר והידוע שהיה חלק בלתי נפרד מזהותי. תדר הקורונה חשף בפני אמיתות שהיו חבויות מפני או שפחדתי להתעמת איתן.

כיניתי את הסיטואציה ״המפץ הגדול״ , כזה שכנראה ברא את העולם , או את בראשית וצללתי לתוך התעוררות גדולה של מוות ובריאה מחדש. שיחררתי פיסית את כל מטלטלי,הנכסים שצברתי ודברים יקרי ערך בדמות יצירות חיי, אנשים שאהבתי, אמונות, תבניות התנהגות ואת תבנית חיי היום יום.

כמובן זה היה תהליך , אך בבסיסו עמדה הידיעה שערכי יסוד ,והאמונה הפנימית בעצמי וביכולותי תפתח דרך חדשה לעצמי להתבטא במה שמתהווה ותופס צורה בעולם החדש.

כל מה שהכרתי וגדלתי לאורו , החברה, הכלכלה, המטריקס של המציאות שעטף אותי התפורר ובמקומו נולד מקום למשהו חדש להווצר, הפחד לאבד את הכל, ליפול לתוך פיר אינסופי של אין ובדידות מזהרת לא הבהילו בי, להיפך הידיעה שטרנספורמציה מהוללת עומדת בפתח וחניכה מלאת שיעורים עומדת להתרחש ריגשה אותי ובציפיה לבאות פניתי למסע משנה חיים ברחבי העולם.

כמי שגדלה בתחום הרפואה, ההילינג והחיבור למקורות שבטיים החלטתי לצאת ולחקור, להתנסות ולחוות את הריפוי האנרגתי שמטפל בטראומות שבמינוח המערבי משול ל״מפץ הגדול״.

פגשתי שמאנים אוטנטיים בפרו משבט השיפיבו, שהחזירו לי את פעימות הלב והרחיבו את התדרים היוצאים ונכנסים ממנו, באמצעות האיואסקה ושירת האיקרוס שלהם הדיאטה והספיריט של הצמחים.את שיעורי האיואסקה העברתי באינטגרציה עם הנפש ברחבי הטבע החזק של בהייה בברזיל במקום של מקורות היהלומים בצ׳אפדה דיאמנטינה. נרפיאתי בסווט לודג׳ מקסיקני שנקרא צמנקאל , נחשפתי לפטריות ההזיה הפסילוסיבין ,לריטואלים של שמאן אפריקאי ידוע שם , ולטיפולי פאנצ׳ה קרמה של האיורוודה בקרלה , הודו . התמסרתי לטיפולים השבטיים בניקוי רעלים, טיפול בהסרת החסימות והבריאה מחדש. טיפולי חידוש הנעורים , ופתיחת הלב לרב מימדיות של הנפש .

התנסיתי במיגוון הטיפולים והמקומות, בשיחות עמוקות עם הילרים ולימוד אינטואיטיבי חוויתי כזה שמאתגר את ההוויה במה עיקר ומה תפל בחיבור מחדש אל עצמיך.

במהלך התקופה למדתי גם את תחום ההשקעות הפיננסיות האלטרנטיביות עם ראיה מפוקחת שהקונבנציונאלי התפרק לבלי שוב, ומשהו נולד בשוק האלטרנטיבי שקיים יובלות במסורות העתיקות ,שהצליח להתגשם בגלל שינויים טכנולוגיים שהפציעו ושינוי פרדיגמה חברתית.

ניסיתי בכל התקופה הזאת ללכת על הקצה, להיות מונעת מתחושת אפוקליפסה שעומדת להתרחש וכבר לובשת צורה, מן אנרגיה שהניעה אותי ללמוד ולהתחדש ולהתחבר לעולם הקורם עור בחדשנות המבוססת על ערכי היסוד שלי .

אני קוראית לכם להצטרף למסע איתי, דרך המילים שבחרתי להתבטא דרכן, לחוות איתי ולו לרגע את התחושות והאורות המפציעים שמחוברים לשבטיות ,ריטואלים, הילינג ושאמניזם. שמחוברים עמוק לאבות הקדמונים ומפעילים את תדר החיבור ליהלום עצמיך .

בטוחה שכל אחד ימצא משהו בעצמו שבוחר להיוולד מחדש , להתגשם בצורה שמתאימה עבורו ברגע הזה.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובותפוסטים נוספים


freedom 28.08.2022

זרעי מורשת חופש המזון

זרע הוא המקור של המזון, כשמנסים לשלוט בזרעים שולטים בחיים שלנו בכל האספקטים שלהם

freedom 24.08.2022

מסע להרחבת התודעה

התחלתי לתקשר עם הרוח, הספיריט של הצמחים, האבות הקדמונים, תדר, אנרגיה, יופי ומוסיקה , תודעתי התרחבה ואשליתי התפוגגה.

freedom 03.08.2022

קבוץ הרדוף חוויה אותנטית

קהילה אנתרופוסופית עם איכויות שיקום, חינוך, אומנות וריפוי

freedom 03.08.2022

ואהבת לרעך כמוך

אהבה הדדית שוות זכויות לשמירת האותנטיות

דילוג לתוכן