מה זה נקרא להתעורר ואיך זה משרת אותנו ?

 

מה זה נקרא להתעורר ואיך זה משרת אותנו ?

24 דצמבר 2023

לרב האנשים נוח בעיוורונם , וההתעוררות כואבת מאוד .. לעיתים היא מתרחשת מכורח הנסיבות . זה קורה כשאתה ממש סובל ואיבדת משהו מהותי ויקר עבורך .חוסר האמון בחיים שהכרת מייצר אצליך את ההתפכחות והרצון לדעת מה מסתתר מאחורי כל האובדן הזה, האגו שלך הסגור והבטוח מתנפץ ונוצרים בו סדקים, מה שמאפשר לאור חדש להכנס , להבנה ואופציות שלא חשבת שקיימות בכלל .

שמעתי את משפחתו של אלון שמריז ואת ההתפכחות שלהם ממה שהיו בטוחים וסמוכים שזאת המציאות, והאבידה הכל כך יקרה שלהם שינתה באחת את המודעות שלהם ,השאלות והתשובות התחילו להגיע עבורם !

האבא מסביר שכשיש אזעקה הוא לא הולך לשום ממד כי החארטה הזאת שנורמלנו אליה שיורים טילים אנחנו מוגנים ( למה זה בסדר שיורים טילים ) זה משול לשפעת שתקפה בקורונה ונורמלנו לשבת בסגר, לשים מסכה, ולקחת חיסון .(כל העולם מדבר על ההונאה הזאת משום מה לארץ זה לא הגיע התקשורת עוצרת את הסודות)

האמון נחלש במערכות שאמורות לשמור עלינו ובפעולות שאנחנו נדרשים להם כדי להיות בעיוורון ולנרמל את מה שקורה מאחורי האירועים ..

חיבור נקודות ומציאת המשותף מאחורי כל אירוע קולקטיבי קשה היא ההתעוררות , כי בכל האירועים הקשים בעולם שקרו בשנים האחרונות הורגלנו לחשוב ולהאמין שזה אירוע סינגולרי , שאנחנו חיים ברצף של אירועים אקראיים שבמקרה נקלענו או נחשפנו לרוע מאחוריהם וכמה פעולות פשוטות נדרשות כדי להוציא אותנו שלמים ובלתי נפגעים עד האירוע הבא .. שאנחנו נעשה את כל שידרש כדי לחזור לשגרה שאנחנו מכירים במחירים שלא יעלו על הדעת .

נענה לדרישות ההנהגה להיות במעקב, לנקום במחיר של טובי בנינו ,נסכים לבעלות מדינית על כספינו , בתינו ורכושינו באמתלא של הכל לטובתינו .

כל מה שגרם לאירוע , כל מה שמתרחש בחסות האירוע , וכל מה שמתנרמל בעקבות האירוע הוא חלק מעיוורון שממש קשה לנו להתעורר ממנו כי הוא מאיים על ראיית העולם הבסיסית שככה גדלנו והורגלנו לחיות בצילה, לתת להנהגה לנהל את המשבר שנוצר בחסותה .

כשהמכה נוחתת אנחנו כולנו בתוך האירוע , בלהתגונן מפניו , בשיחות , בתקשורת , בעזרה לזולת בפעולות קולקטיביות ביחד ננצח …הדבר היחיד שנמנע מאיתנו הוא הבהירות בדבר השאלות הבלתי מוסברות ונקודות החיבור הנדרשות שמעירות אבן דרך ושיטה סדורה לאירועים מהסוג הזה . זה לא עוד אירוע אקראי, מחדל מקומי, כל מה שמסופר בתקשורת, כי האפשרות שלו להתרחש, עוצמתו ,האירועים שמתרחשים בחסותו ובעקבותיו ומי שמרוויחים וניזונים מהשלכותיו.

הבודדים שהתעוררו לשיטה ומבינים שהם לא שייכים יותר למערכת האשלייתית ,מתכוננים ביתר שאת לאירועים הבאים… ומחזקים את עצמם ואת הקולקטיב החדש שהם שייכים אליו .

אני וקבוצות הקונספירטורים בעולם ,כן אלו שלא מוכנים לקבל חוות דעת שמקובלת על הרב ומחפשת הסברים ופתרונות אלטרנטיבים נחשפנו לשיטה וחקרנו אותה מעבר לתקשורת המיין סטרים בתקופת הקורונה ואחרי אוקטובר השחור.

לנו זה ממש ברור שיש שיטה מאחורי כל האירועים הקשים האלו , שמי שדוחף ומיצר אותה מגשים את האדג׳נדה שלו ליצירת שליטה ורווחים כלכליים על חשבון האירועים .

הכל אמיתי בשטח האירוע, הפחד, הנפגעים והסובלים. מה שבאשליה הוא שזה מקרי .

כשמגיעים להבנה שיש שיטה ומתחילים לעקוב אחרי הכסף ומי מרוויח מכל זה ומי מחולל את כל האירועים האלו, כל השאלות של איפה הייתם 8 שעות , איך הצבא והמודיעין החזק בעולם נפלו , למה הצטמצמנו לגבולות 48 , למה לא שוחררו החטופים למה מתים עוד ועוד חיילים ? שאלות שרובן לא נענות כי בודדים יודעים למה ולעולם לא יחשפו את השיטה .

למתעוררים לא נותרת ברירה בשלב הזה אלה לדאוג לעצמם מבחינת דברים הכי בסיסיים שהמערכת הגלובלית סיפקה עבורם עד כה כמו ביטחון ,בריאות , כסף וכלכלה , חינוך , מזון, תרופות ,בית , תרבות וערכים …לוקחים אחריות על הכל בעצמם ובעזרת אנשים עם דעות דומות.

ועכשיו הכל מתבסס על מציאת דרך אלטרנטיבית , שונה מהקיים , ללא תיווך , בעזרת שבט חדש שתומך באנשים שחייבים שינוי , שהתעוררו ( אי אפשר לחזור אחורה ) , עולם מקביל חדש שמכיל בתוכו את כל האופציות שקיימות במקביל לעולם המתפרק, עולם שמתאים עבורך ללא מתווכים מזויפים שממש לא רוצים בטובתינו.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 24.01.2024

ריבונות

אתה מחליט , אתה הריבון ואף אחד לעולם לא יקח ממך את מה שלא תסכים לוותר עליו.

freedom 20.01.2024

אסטרולוגיה של שינוי

הסיפור הקוסמי שמתחיל החודש ימשיך להתפתח במהלך עשרים השנים הבאות, לחשוף אמיתות עמוקות ולזרז שינויים מסיביים ברמה האישית והקולקטיבית.

freedom 20.01.2024

היסטוריה של מהפכות והגאולה

אנחנו בדרך לעידן חדש, לצורת חיים חדשה , לשינוי אקספוננציאלי ורב מימדי, לחוסר ריכוזיות. כדי להערך לשינוי הגדול כדאי לחזק.

freedom 20.01.2024

חזרה למקור האלוהי

נולדה עבורינו עכשיו הזדמנות נדירה להתחבר ישירות למקור האלוהי, להפרד מהעידן של הכאוס, הסבל, הדואליות וההפרדה ,ולחזור לעידן של השמחה.

דילוג לתוכן