קורס השפה הסודית של הטבע

 

קורס השפה הסודית של הטבע

5 פברואר 2023

אנחנו בתקופה של טרנספורמציה, הכל מואץ ומשתנה ואנשים חווים תחושה של מוות ולידה מחדש, גם השמאנים ששהיתי במחיצתם בשנה האחרונה מדברים על תקופת שינוי עוצמתית והצורך החדש שיווצר לצאת מהמטריקס , להתחבר לקהילות, לשתף פעולה ולשגשג כאינדיבידואל בקבוצה.

לכל החזון הזה נילווית העזרה של עולם הטבע שעבר משברים גדולים בחייו ובעל יכולת אדפטצציה ורצון לתקשר אותה, אם רק נרצה להקשיב. אדפטציה מאופיינת בגמישות מחשבתית, בויתור על תבניות התנהגותיות , ביצירת עולם חדש, בחיבור רוחני לתדרים ושיתופי פעולה.

שנים אני עוסקת ברפואה ברוקחות בצמחים ובהומאופתיה ,ורק לאחרונה במהלך השהות שלי עם שמאנים שבטיים והתדר שמסביב (הקורונה וחשיפותיה )הבנתי את רוח התקופה ובאיזה אמצעי ניתן לתקן. לא במקרה כמות הפסיכאדליים והטיפולים בהם ,למצבים ובעיות מנטאליות נפוץ מאוד בעולם, לא במקרה יצאו לאחרונה סרטים ,שיח ומינוחים חדשים בנושאי טראומות, טיפול בצל , נרקסיזם , התעללות נפשית , גייזלייטינג, הנדסת התודעה, עבדות מודרנית…..

זה עידן חדש שבו נחשפו שיטות הפעולה שהמטריקס (המציאות שאנו חיים בה )ֿ פועל ואיך אנחנו משרתים את הנרטיב.. ושם בדיוק בפער הזה בין המציאות והאשליה נולדות המחלות האי סדרים, הטריגרים לסימפטומים פיסיים. והפער הולך וגדל ומחלות חדשות נולדות (מחלות אוטואימוניות, מחלות נפש , חוסר חיבור עם האותנטי שאני ,חרדות, דיכאון, חוסר זהות ).. ואנחנו שואפים להחלים ,להקליל, לשגשג, ליצור מוד אופטימי,לשמוח ולחגוג

אז ב20 שנה האחרונות , נמשכתי אל החדש שהולך לפרוץ מבחינת מוצרים (איורוודה, אורגני, ניקוי רעלים,טבעונות ,סופרפוד, פטריות מרפא ). התבוננתי בתדר של העידן שכבר תפס תאוצה במדינות מערביות מודרניות (דרך רשת בעלי מקצוע בעולם שקשורה אליהם ולתכנים שלהם ), אילו מחלות יופיע בעידן עם תדר כזה, אילו תרופות ורמדיס עלינו לקחת .. מה ללמוד? איך ללמוד,,,איך לצרוך ? .

קורס חוויתי עם חיבור עמוק לטבע ולטבע האדם, לרוח הנצחית שלנו ולנשמה בגוף. משלב פרקטיקות וטכניקות חדשניות ועתיקות, ועבודה אנרגתית רוקחית לתמציות מיקרודוזינג, בין חומר לרוח ..עם שפת ריפוי חדשה אבל זו רק ההתחלה , השת״פ שיוולד בקבוצה הוא העיקר.

קורס מרחיב תודעה , חוויתי

נושאי הקורס העיקריים הם :

  • חיבור לרוח של הצמחים כבעלי ברית בעולם משתנה
  • יצירת מעגל רפואה טקסי ליצירת חיבור בטוח ואינטימי עם הרוח,בעזרת ריטואלים תומכים.
  • שבירת תבניות התנהגותיות מהתת מודע (טיפול צל )ע״י תמציות פטריות מיקרודוזינג (רק תדר)
  • טיפול בבעיות רגשיות שנובעות ממערכת אמונות מושרשות, ע״י תמציות צמחים .
  • ליקוט צמחים ופרחים מקומיים והכנת תמציות ליצירת שפה רפואית מקומית ,
  • לימוד אנלוגיות והשלכות מאסטרולוגיה, חיבור לאלות, סימנים,חלומות, אלמנטים, והחיבורים בינהם.
  • יצירת שיתופי פעולה של פרטים בקבוצה ע״י הבנה מהותית במתנות שכל אחד מביא.
  • יצירת קואופרטיב של הפצה שכולם מרוויחים מהשייכות והלויאליות לקבוצה .
  • עזרה לפרטים בקבוצה ליצור מוצרים בצורה מקצועית בארץ (פרייבט לייבל ).

הקורס יערך מתחילת מרץ 2023, במשך 8 פגישות עם יצירת קבוצה אותנטית בוראת מציאות , ימי שלישי בבוקר במשך 4 שעות, עם התנסות גם בליקוט, בהליכת יערות, בריקוד אקסטטי, שילוב טארוט צמחים, יצירת ריטואלים, יצירת תמציות מקומיות ועודבהתמקדות בקשר הבלתי אמצעי עם רוח הצמחים , התרופות, ואיך לישם את הפרקטיקה .

מוזמנים להרשם:  מטפלים, נטורופטים, הרבליסטים, הומאופטים, יועצי תמציות באך, איורוודים,יוצרי קוסמטיקה טבעית, אומנים, מעצבים, צלמים, ציירים ,בעלי ראש פתוח עם נכונות להרחבת התודעה, סטודנטים עם סקרנות, אנשי עידן החדש, הבלתי מחיקים, יוגיסטים, בודהיסטים, שוחרי טבע, בעלי מודעות וחופשוכל מי שקריאה בליבו

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 24.01.2024

ריבונות

אתה מחליט , אתה הריבון ואף אחד לעולם לא יקח ממך את מה שלא תסכים לוותר עליו.

freedom 20.01.2024

אסטרולוגיה של שינוי

הסיפור הקוסמי שמתחיל החודש ימשיך להתפתח במהלך עשרים השנים הבאות, לחשוף אמיתות עמוקות ולזרז שינויים מסיביים ברמה האישית והקולקטיבית.

freedom 20.01.2024

היסטוריה של מהפכות והגאולה

אנחנו בדרך לעידן חדש, לצורת חיים חדשה , לשינוי אקספוננציאלי ורב מימדי, לחוסר ריכוזיות. כדי להערך לשינוי הגדול כדאי לחזק.

freedom 20.01.2024

חזרה למקור האלוהי

נולדה עבורינו עכשיו הזדמנות נדירה להתחבר ישירות למקור האלוהי, להפרד מהעידן של הכאוס, הסבל, הדואליות וההפרדה ,ולחזור לעידן של השמחה.

דילוג לתוכן