לשגשג בתקופה מאתגרת

 

לשגשג בתקופה מאתגרת

29 ינואר 2023

לשגשג בתקופה מאתגרת

בשנה האחרונה נסעתי למסע חניכה עם שאמנים ברחבי העולם , ההחלטה לצאת אליו נבעה מהתחושה שפאזל התודעה שלי התפרק ורציתי לבנות אחד חדש. הכוונה היתה למצוא מה חדש בעולם הרפואה, להתנסות בו ולחזור כדי לספר עליו בתקווה שיעזור לחלק מהשבט שלי להחלים.

שנים רבות שעוסקת בתחום הרפואה, הרוקחות, צמחי מרפא, הומאופתיה ורפואה אנרגתית. המסע היה סגירת מעגל עבורי בכל מה שקשור למה צריך לרפא, מה התדר הקיים בעולם שהשתנה משמעותית מהקודמים לו, אילו מחלות הולכות להופיע מהחוסר בלאנס שהתדר הזה יוצר בנו, ואיך לחבר את הכל לידי תובנה , מוצרים ,שפה והילינג.

בחודשים האחרונים מאז שחזרתי מהמסע והתקרקעתי , הייתי בסוג של התכנסות של איך לחבר את הכל יחד, מה עיקר ומה תפל, מה חדש ומה ישן, איך משגשגים ולא שורדים, אילו מתנות קיבלתי מהמסע שלי, ולמה חשוב לי לתמצת את התובנות כדי להעביר אותה הלאה בצורה בהירה ומובנת.

במקביל אני הרבה בטבע מתקשרת עם הצמחים (יש להם הרבה תובנות להעביר אלינו), בליקוט, ברקיחה של תמציות, זיקוק והכנת רמדיס (הכנות מדוללות בחומר וחזקות אנרגתית). שילובים שמתהווים בזכות החניכה שחוויתי עם הספיריט של הצמחים.

אחד הדברים החשובים ברפואה אנרגתית (הומאופתיה,תמציות פרחים, הידרוסולים, רוח הצמחים ) שמדגישים את המהות הרוחנית של חומר (צמחים פטריות וקקטוסים) ולכן מרפאים את האדם והחוסר איזון שלו במקום עמוק רוחני זה שיוצר מחלות.

כדי להבין את השפה של עולם הטבע והיכולת לתקשר איתו בתקופה המאתגרת שאנחנו חיים בה, לפתוח ולהרחיב את ערוצי התודעה שלנו ,עלינו לאחד את כל ההקשרים והאנלוגיות = Correspondence שקשורים לרוח הרפואה. להתמסר לרפואת השבטים ולשיטות רפואה במזרח ודרום אמריקה. לקבל מושג בגלגלי הצ׳אקרות, אסטרולוגיה, אלים ואלות, פולקלור ואגדות, הארכיטיפים של יונג והחלומות. להכיל את העוצמה של טקסים,תפילות וריטואלים ליצור מרחב מקודש עם גלגלי הרפואה, לבחור בצמחים תודעתיים בשימוש מסורתי ולהתכוונן לאינטואיציה אישית.

זה עולם ענק של חיבור עם המיסטיקה, האלכימיה, העולמות האחרים, תחושות שהגוף מייצר, עולם מרחיב תודעה ומשגשג מעצם הכניסה אליו ושפה חדשה מתהווה בהתאמה עם התדר החדש שמופיע.

למשל במקום להתעסק בכאב סכיאטי שמקרין לרגליים ומייצר סבל, חוסר תנועה,התכווצות וחוסר יכולת תפקודית. ניתן לנסות להבין מה המקור לכאב הזה, למה הגיע דווקא עכשיו, מה הרגש, הטריגר הרוחני שהתניע את הכאב, איזה דיבור חזר אלי, עם מה הייתי צריך להתמודד לאחרונה, האם זאת תבנית שתמיד חוזרת ומופיעה ? מה בתקופת מעבר ואי וודאות מעורר אצלי ?

אולי צריך לדבר על פחד מהעתיד הלא ידוע, לעבוד עם הצל שלנו שמרים ראש, להתוודע ולהאיר את תבניות האגו שלנו, לבקש עזרה בשפה שונה לגמרי: למשל החיבור לאוטנטיות שלנו, לרחמים עצמיים, לתקיעות בדרך למימוש עצמי, להתמכרות, לאמון עיוור במערכות סמכות, לביטוי עצמי, טראומות, ניכור, ניתוק מהטבע, מערכות יחסים, חופש, אהבה עצמית ועוד כאלה המון מושגים ומהויות של תקופת מעבר זו שאנו מצויים בה .

האם המחלה שלנו הפיסית ששנים אנחנו מדברים בשמה ומסבירים את מופעה צריכה לתפוס מודעות אחרת בשפת העומק, בתיאור המחלה, בהרחבת התודעה ששם נמצא הקלקול, שם נולדה גם המחלה הפיסית, שם צועק לנו לרפא, משם כל הוויתינו מתפקדת ….

קראתי למקום העמוק הזה עבודה עם הצל, עם תבניות בתת מודע, עבודה בתקופות מעבר עם הצורך למות ולהיוולד מחדש, שם ההכנות האנרגתיות עוזרות לנו לעבור את התהליך , יומן תהליך מקרקע את הדרך, והשגשוג אפשרי בפרספקטיבה שלנו והרחבת התודעה בתקופה מאתגרת שאנחנו חלק ממנה.

צמחים מיוחדים ופטריות מרפא ילוו אותנו בתהליך הזה..כל ההכנות אנרגתיות ….

יצרתי קורסים וסדנאות למעונינים ללמוד ולהעמיק בצורת מעגל שם לכל אחד מקום ביצירת חיבור ושפה מיוחדת שהיא המתנה שאיתה בא לעולם. הקבוצה מייצרת חיבור תודעת ושפת תקשורת מיוחדת .

יצרתי מותג של תמצית פטריות עם שפה ייחודית של העולם התת קרקעי הלא מודע , שעוזרות להאיר את הצל שלנו באור הירח. מותג תמצית פרחים וקקטוסים דומה לפרחי באך עם הטבעת המהות של הפרחים במים באור השמש. עם צמחים מקומיים בארצינו ופרחים מיוחדים בעולם שנרקחו בידי מורי הדרך שלי.

הרעיון הכללי לצאת ממערכות תיכנות הגוף ותת התודעה , להאיר את הצל והטריגרים שלנו וע״י כך למזער את השפעתם על חיינו במסע שינוי ושגשוג.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 09.08.2023

לונדון ריל אקדמיה לאי ריכוזיות

במקביל לעולם המוכר שנסדק ומתמוטט לנגד עיננו המשתאות ,נבנה עולם חדש עם טכנולוגיות שמבוססות על דיגיטציה, על רשת האינטרנט חובקת.

freedom 20.06.2023

טכנולוגיות העתיד

בשנים האחרונות למדתי להטיל ספק בכל דבר ועניין שהיוו חלק מהעולם הרציונאלי והמקובל וההררכיה המובנית ששלטה בעולם .

freedom 21.05.2023

התפרקות חברתית

ברחנו מהיהודיות והפכנו לישראלים גאים. בתעודת הזהות האמיתית שלנו יכולנו בקלות למחוק את הערך יהודי , כי הפכנו לקוסמופוליטיים, הייטקיסטים,.

freedom 24.04.2023

גופי של האחרים – נעמי וולף

האליטות השתמשו ב"משבר" כדי לסגור את נורמות החירות המערביות, את העולם שבמרכז האדם והציוויליזציה עצמה.

דילוג לתוכן