מסע להרחבת התודעה

 

מסע להרחבת התודעה

24 אוגוסט 2022

שנה שלמה לקחתי לעצמי כדי לנסות לצאת מהמטריקס , להרחיב את התודעה, להתחבר לרוח ולעצמי ממקום חדש ! על מנת לחיות את המרווח הזה במקום שיש בו הכי פחות חומר , מכרתי את כל חפצי ונשארתי עם מזוודה אחת נעה ונדה ברחבי היקום !

הכוונה והפוקוס היו למצוא מה חדש, דרך המקום שמעניין אותי של רפואה אלטרנטיבית, שבטית, עתיקה, צמחי מרפא בעיקר. חיפשתי איך לחוות את העולם החדש שנוצר עם מרחיבי תודעה, ולהתמסר לשיטות שמאניות של ריפוי.

הרגשתי שהקורונה חשפה עבורי את האשליה שהיתה מנת חלקי , את העיוורון ושיתוף הפעולה עם תדרים נמוכים של שחיתות והונאה ושייכות למעגלים שסוגרים, ומתכווצים סביבי על מנת שאוכל להמשיך לנהל את המערכות שבניתי. המון נקודות אדומות, תחושות של זה לא נכון ככה ,אבל חוסר יכולת לשנות את השיטה אלא רק להצטרף אליה ולהעלים עין למרות התחושות.

כשהצלחתי לצאת ממנה , איחלתי לעצמי להתנסות בהרחבת התודעה, בראיה צלולה, בהבחנה בין אמת ושקר, בדיוק הערכים שבהם מאמינה, בחיבור לאנרגיה העדינה שמתקשרת את העולם דרכי.

הדרך ארוכה וההתעוררות היא תהליך, זה לא קורה ביום אחד אך אין ספק שקורונה כזאת היתה הטריגר והדלק לשינוי וטרנספורמציה של האשליה שמבחינתי זאת המציאות כמות שהיא נוכחת אצל הרוב. זרמתי עם מה שהגיע , עם זרם הידע והלימוד שחוויתי בראש פתוח לאפשר אותו באקראיות להכנס לחיי .

מה שהופיע עבורי במלוא העוצמה היה התדר של הרוח של הצמחים כזאת שמתקשרת דרך שמאנים בפרו, שבט הטאגרה באפריקה, סמואל האנמן בהומאופתיה ,התרבות הקלטית באירלנד והילינג האיורוודה בהודו., טקסי איואסקה עם השיפיבו, דיאטה עם השמאנים, איך לתקשר עם רוחות הצמחים והעצים לפי התרבות הקלטית ,מפת דרכים עם מלידומה פטריס סם שמאן אפריקני וג׳יוטיש עם זקן השבט מקרלה. רב החוויות היו בתדר האסטראלי הרוחני, הספיריט של ממלכת הצמחים ליוותה אותי בתהליך , הגנה עלי והורידה עבורי אינפורמצית ריפוי חשובה ומיידית.

החיים ליד הטבע החזק והמים החזירו לי את שמחת החיים, האלונים האורנים והעצים החזקים העמיקו את שורשי והנכיחו את החוזק הפנימי והקרקע עבורי ,הרוח של אבותי הילכה מעלי והבטיחה את שהותה במחיצתי בתהליך. הטיולים בטבע חזק עם מדיטציות הליכה וחיבור ילדותי עם הצמחיה שתקשרה איתי היו מנת חלקי לאורך כל הטיול …..

ומה התרחש שם עבורי ? במקום שבין המציאות לרוח ? תודעתי התרחבה , מצאתי את עצמי פועלת אינטואיטיבית מהלב, מעבירה בצורה מכאנית את מחשבות מוחי לאיזור תחושת הלב, פחות שופטת אנשים שחיים בבורותם האשליתית , מקבלת אותם באהבה, בזרימה, חיה את חיי יותר ויותר מהלב והאינטואיציה .

ניסים קורים באיזור הדמדומים, איפה שהחומר או הגוף נגמרים והרוח והספיריט הנצחית בנמצא. הרחבתי את זמן השהות שלי בלבד עם הטבע, בלבד עם הרוח. שאלתי שאלה וקיבלתי תשובה. ביקשתי מעץ האלון שישבתי בצילו שיתן לי סימן שרוחו נמציאת שם איתי ומיד ציפור חירבנה על חולצתי. ביקשתי ממי המעיין לשקף את הטוהר שלו בליבי ומיד הרגשתי פתיחה ואהבה , צירופי מקרים רבים התחילו להתרחש, מסרים בחלומות, תמיכה מאנשים בדרך החדשה.

במקביל העולם הישן איבד מחשיבותו, עבורי . הקצת שהתחברתי אליו דרך הפייסבוק לתקשורת ההמונים , נראה לי לא שייך, עולם ישן עם חוקים שנועדו לגרום למי שמציית להם להפוך לעבד נרצע, כל ידיעה שפעם היתה מקבלת משנה תוקף הפכה עבורי למגוכחת ושיקרית , קשורה לאשליה של הממסד שאמור להגן עלי ולשרת אותי לכזה שעובד עבור עצמו על חשבוני.

בהתחלה רציתי לצעוק, להתריע , להזהיר אך עם הזמן משהתחלתי להפנים את המסרים וטכניקות החיבור לעולם המפציע, לתודעה הרחבה, נמנעתי, זה היה לי כל כך ברור שזה תהליך אישי, טרנספורמטיבי , שכל אחד בזמנו, עם הטריגר שלו אמור להפגש איתו בדרכיו וערוציו.

״אם אתה עובד עם השיטה או נלחם בה אתה הופך להיות חלק ממנה״ (אייק ) זאת תובנה בסיסית של להתרחק וליצר תודעה חדשה ותקשורת אחרת כדי לצאת מהמטריקס הדמוני המחזק שליטתו על חשבון החופש והזכויות איתם נולדתי, ההזכרות במי אני ומה שייך לי ללא עוררין הניעה את מסעי.

התחלתי להבין שפה חדשה של הרוח , עם הצמחים ,עם האבות הקדמונים, עם תדרים, מוסיקה, יופי וכל מיני ביטויים של אנרגיה. הצלחתי לחוש לעומק רגשות מכל הסוגים כחלק מהשיח ומההשתנות המתמדת של ההווה. הסמכות הפנימית, הכבוד העצמי, והאהבה העצמית קיבלה חיזוק ומשנה תוקף, למרות נוודותי , וההסכמה לשחרר את המציאות , לא איבדתי את עצמי אלא התחברתי לאספקטים חדשים , יציבים ובלתי ניתנים לערעור . עדיין יש לי הרבה דרך ללמוד ולהתפתח. אבל נולדו עבורי הכלים של הדרך החדשה.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 04.10.2023

לא נשתוק -פרמיירה לסרט של בראיין רוז

נכחתי בסרט המרגש של בראיין רוז ״לא נשתוק״ על חופש הביטוי והבעת עמדה בעידן של צנזורה

freedom 09.08.2023

לונדון ריל אקדמיה לאי ריכוזיות

במקביל לעולם המוכר שנסדק ומתמוטט לנגד עיננו המשתאות ,נבנה עולם חדש עם טכנולוגיות שמבוססות על דיגיטציה, על רשת האינטרנט חובקת.

freedom 20.06.2023

טכנולוגיות העתיד

בשנים האחרונות למדתי להטיל ספק בכל דבר ועניין שהיוו חלק מהעולם הרציונאלי והמקובל וההררכיה המובנית ששלטה בעולם .

freedom 21.05.2023

התפרקות חברתית

ברחנו מהיהודיות והפכנו לישראלים גאים. בתעודת הזהות האמיתית שלנו יכולנו בקלות למחוק את הערך יהודי , כי הפכנו לקוסמופוליטיים, הייטקיסטים,.

דילוג לתוכן