אינטגרציה לחיים במלואם

 

אינטגרציה לחיים במלואם

26 יולי 2022

מאז שחזרתי מהודו לארץ, התמקמתי בגליל . אחרי ניקוי ארוך ועמוק אחד התהליכים המומלצים נקרא אינטגרציה. אינטגרציה זה תהליך בו אנחנו נותנים לגוףנפשנשמה שלנו לעכל את התהליך שעברנו ולא מפריעים לו להטביע בנו את חותמו של האני החדש עם תובנות ופעולות שרוצות להגיע ולהתבסס במקומם הראוי.

מה אני משחררת לגמרי ואילו זרעים אני בוחרת להנביט באדמה הטובה הזאת שנוצרה בי.

כדי שהתהליך יהיה אפקטיבי כדאי לתת לו את הספייס הכי נעים ומחובר לטבע, כי התדר העוצמתי של הטבע הפראי הוא המקום הכי פחות מסיח דעת , הכי עוטף ומחבר למהות הבסיסית.

אינטגרציה, חידוש הנעורים, ה״אני החדש״, חיבורים חדשים, הגשר אל עצמי, הגשר לזולת, מצבים מרגשים, מעוררים, מלהיבים, קסומים שבוחרים להתממש בהווה.

אינטגרציה עם ערכים מאוד משמעותים כמו חירות, שינוי, גדילה, אהבה, שייכות,החיים במלואם.

כשהגעתי לגליל בחרתי במקום שיש בו קהילה עם איכויות וערכים שאוהבת, הרדוף היא קהילת שיקום וריפוי, חקלאות ותוצרת ביודינמית ,אומנות, חינוך ורוחניות אלטרנטיבים, טבע ונוף חזק ועוצמתי, מעיין נובע שטבלתי בו כל בוקר בהשכמה, מיחזור ויצירת קומפוסט ודאגה לסביבה, חיזוק ותמיכה באוכלוסיה חלשה , קשרי שכנות יפים ומזינים ואנשים מסבירי פנים….

וכך לאט לאט עם הספייס הבריא הזה, בבית מקסים של אומנים ויוצרים, התחלתי לפתוח את מעגלי התקשורת עם אנשים בסביבת החיים הזו , במפגשים שגרמו לי להתפעמות, שמחה, אושר ופליאה

החוויות הגדולות שלי התרחשו כאשר מסלול החיים שלי הצטלב עם אנשים בהחלפת מידע, רגשות וחוסר שיפוטיות, ונולד שיח, נדיבות, וקבלה שמייצרת קרקע פוריה לשגשג.

שם עם האנשים שפגשתי הצלחתי להתרגש מתקשורת עמוקה ובונה, נקודות החיבור ביננו היו חשובות ומשמעותיות הרבה מעבר למה שמפריד ביננו.

בנית הגשר לעצמי דרך הגשר לזולת היא החוויה הכי עוצמתית במסע שלי בשנה האחרונה, גשר לאנשים בתרבויות אחרות אפילו כשהשפה היתה למכשול לכאורה ,הלב דיבר בגדול, האנשים הפשוטים, בשבטים שבנדיבותם איפשרו לי להיות במחיצתם , לקבל ולתת , להרגיש קבלה ומסרים מהלב.

הדברים החשובים באמת סמויים מהעין , צריך להרגיש ולחוות אותם, לתת להם להגיע אליך בצירופי מקרים ומג׳יק, להפתח לתדר הלב ולהרגיש, מה מחולל בי פעימות לב נעימות, מה גורם לי התרגשות ולפעמים הזלת דמעה, כשהתדר מאוזן ומושלם ביופי, חיבור, תובנה ולימוד ….

התחלתי את המסע שלי בלקיחת סיכון ויציאה אל הלא נודע, לקחתי את החירות בידי בהעמדת אתגרים , יצירת חוויות, חיבור למעיין החיים הנובע, חיבור לטבע שמשנה צורה עם הרס ובניה מחדש, חיבור לקהילות בלב נדיב ואוהב, שינוי השגרה, הוודאות והביטחון .

הסכנה הגדולה ביותר בעיני היא סטגנציה, האי סיכון, האדישות, האי תקשורת, והביטחון כביכול ,אולי הם מגנים מפני סבל, בדידות ,טעויות, נפילות רגעיות אך הם מתכון בטוח לחוסר גדילה, לא לחיות את החיים במלואם, למוות בטרם עת.

בעיני החיים במלואם זה לזוז הצידה מהשגרה המשעממת והכולאת, התפקידים שלקחנו על עצמינו ללא לאות, הסביבה והתרבות שקובעת עבורינו מה מותר ומה אסור. שכחנו מה זה טירוף, אקסטזה,להתפקע מצחוק, להרגיש ,לעשות מה שבא לי !! כמו גם להכיל את הצדדים האחרים של החיים יאוש, סבל ובדידות, כשיעורי חיים ושיעורי אהבה חיים במלואם מאפשרים מקום להתגלות, למג׳יק , לצירופי מקרים ,להתלהבות, לאהבה, לקשרים חדשים, ללימוד חדש, וגם למעיין הנובע מתוכך לשתף ולהתחבר ….

ויוה לחיים במלואם !!!

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 28.08.2022

זרעי מורשת חופש המזון

זרע הוא המקור של המזון, כשמנסים לשלוט בזרעים שולטים בחיים שלנו בכל האספקטים שלהם

freedom 24.08.2022

מסע להרחבת התודעה

התחלתי לתקשר עם הרוח, הספיריט של הצמחים, האבות הקדמונים, תדר, אנרגיה, יופי ומוסיקה , תודעתי התרחבה ואשליתי התפוגגה.

freedom 03.08.2022

קבוץ הרדוף חוויה אותנטית

קהילה אנתרופוסופית עם איכויות שיקום, חינוך, אומנות וריפוי

freedom 03.08.2022

ואהבת לרעך כמוך

אהבה הדדית שוות זכויות לשמירת האותנטיות

דילוג לתוכן