זה הזמן לעבור צד

 

זה הזמן לעבור צד

30 אוקטובר 2021

מכיוון שהתעוררתי חזק בתחילת הקורונה וחוויתי את תדר משני התודעה במשפחתי כמו גם בעולם אוכל לספר לכם מה זה נקרא להתעורר ואיך הסביבה מתיחסת אליך כשאתה מנסה לתאר בפרטי פרטים את תובנותיך שברובן מתנגדות להלך הרוח הרווח .

תקופת הקורונה מבחינתי היא מלחמת עולם של משני תודעה. גלובליסטים, אנשים רבי השפעה וכסף מנסים לנצל את הפחד והפניקה מפני הנגיף התוקף ולשכנע ציבור ענק בצורך להלחם בו במטרה ליצר עולם חדש לזכותם , עולם מרוכז גלובלי שתכננו אותו שנים רבות , שכולל שליטה מוחלטת באדם ונכסיו תוך כדי שינוי קונספט זכויות האדם והלאמתו לטובת הכלל .שיטת ההשתלטות כוללת שקרים, הונאה, קביעת חוקים חדשים, יצירת פילוג, הסתה, סלקציה, הפחדה ,מלחמה במתנגדים,שיטות תואמות נאציזם.

המלחמה בנגיף כוללת ערוץ אחד בלבד מתן חיסונים ובצידם תעודת מתחסן גלובלית. הקניית הסרטיפיקייט העולמי תאפשר לך את הזכויות הבסיסיות שאתה מכיר ותלוי בהם כמו פרנסה, תנועה, קבלת שירותי רפואה, רישיון נהיגה, לימודים , כניסה לאירועי תרבות , למסעדות ואפילו לאירועי משפחה פרטיים.

תעודת המרפא המיוחלת תתמזג בשנים הקרובות עם תעודות נוספות ליצירת איחוד מרכזי נשלט כמו תעודת זהות,נכסים, פספורט, פלפון והאח הגדול יוכל לעקוב בנוחות בלווי מצלמות חכמות ותוכנות חודרות אחרי כל פעילותיך ותנועותיך על מנת לקבל ממך את כל מה שהגלובליסטים רוצים ממך כמו למשל רכישות ממוקדות ,מיסים ,חינוך, ונתינות צייתנית. הכל יגובה בהיותך אדם מכונה עם יעילות חזקה בתחום הדיגיטאלי, אינטליגנציה מלאכותית שמצד אחד משרתת אותך ומצד שני שולטת במחשבותיך ובחירותיך.,מכוניות ללא אדם, עבודות ללא אדם, רובוטים בכל פינה, הנדסה גנטית, התקדמות עצומה בתחום טכנולוגיה, רפואה, בנקאות, אריכות חיים, הזדקנות ועוד…. כל עוד תהיה שייך לממשל.

אבל בקפיצה הקוונטית הזאת מה קורה לאדם ? הוא הופך לשולי, רובוטים ממלאים את תפקידו , צריך לשרת מליארדי בני אדם ברחבי הגלובוס כאלה שהמערכת לא זקוקה להם יותר ועדיף לדלל אותם , ואת המתנגדים לשינוי בכלל צריך להעיף מהפריים או לטפל בחומרה למען יראו ויראו .

ברוכים הבאים לאיפוס הגדול, בינתיים בשלבי המעבר משקרים לנו במצח נחושה הכל נועד למענינו ,כי העולם הישן שחיינו בו התרסק והעולם החדש עדיין תופס פיקוד לאט לאט ועם הרבה מניפולציות והסתרות כדי למנוע התנגדויות בדרך להתהוותו.

אז באיזה שלב אנחנו נמצאים ואיך תוכלו להצטרף אלינו המתנגדים שיוצרים עולם חדש משל עצמם כדי להשאר ולו במעט הומו ספיינס עם חופש ביטוי מחשבה וזכויות אדם. מחוברים לטבע הבריאה, לרגשות שלנו, לבחירות וליצירתיות.

השלב שבו רובם נמצאים הוא שלב ההכחשה , אנשים לא מאמינים שהשלטון הנבחר יכול לשקר, להונות ולהשתמש באדם כחפץ שצריך להשמידו, מבחינתם מי שמדבר וחושב ככה מאיים עליהם וראוי לנדותו ולהרחיק אותו . הממשל עושה עבודה טובה בהסתה והאשמה של כל המתעוררים מבחינתו הם כת מסוכנת שראוי להשמידה והכי חשוב הם מסוכנים מבחינה בריאותית לאדם כי הם המדביקים ומפיצי המחלות. ראוי שישארו בגטו ביתם ולא יתקרבו לאף אחד. כדאי לסמן אותם , להתרחק מהם , לסגור אותם …. הממשל משתמש בהמוני אדם כמשתפי פעולה נגד עצמם …..

האשם מופנה למתעוררים, המלחמה בנגיף הפכה למלחמה נגדם, מיום ליום נוצרים הגדרות חדשות בתקשורת שכולה שייכת לממשל ולתכניו , הגדרות שנועדו להסית לפלג ולהלחם במי שלא משתייך לדיעותיו ולפעולותיו.

אנשים רוצים לחיות כמו שחיו עד עכשיו, שואפים לשפע, לסיר הבשר לכל מה שמכירים ואוהבים, פוחדים לאבד את זה ויעשו הכל כדי להשאר במוכר , מוכנים לגזירות החדשות ואפילו תומכים בהם …..

עוד מעט תאבדו את הכל אם לא תתעוררו , סיר הבשר לא יהיה שייך לכם , תהפכו לרובוטים מדוללים, המיינד שלכם, הבחירות והפעולות שלכם יהפכו לחרב פיפיות שלכם , זה הזמן להתעורר ולעבור צד כדי להציל ולו במעט את ששייך לכם , את עצמיכם.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 15.11.2021

שעירים לעזאזל – צ׳ארלס איזנשטיין

כמו בציד המכשפות ההמון בוחר קורבן לטבח ובאותו מעשה של הסכמה אוניברסלית מחזיר את הסדר החברתי.

אדג׳נדה חברתית 30.10.2021

זה הזמן לעבור צד

עוד מעט תאבדו את הכל אם לא תתעוררו, את כל מה ששיך לכם, ובעיקר את עצמיכם.

אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.