המסע אל הלב

20 אוקטובר 2021

חונכת מחדש את הבלוג שלי עם הגעתי לפרו המקום שבחרתי בו להתחיל את המסע האישי שלי אל הלב .

עם תחילת הטרלול בחשיפת הוירוס המתפשט בעולם ואיתו חשיפות :שליטה ,הונאה ,סלקציה כפיה, שחיתות, גניבה ובגידה תוך כדי זריעת פחד ופניקה ושלילת זכויות הפרט. הפסקתי לכתוב בבלוג שלי כי הוצפתי במלא אינפורמציה וקשה היה לי להתמקד .

כמי שאומנותה לקיחת אחריות אישית על הבריאות וחיבור חזק לטבע ולתדר הבריאה ,הבנתי די בהתחלה שאמנם יש פה וירוס ומחלה אבל שיטות הטיפול בו והפניקה מסביבו רחוקות מהקניית בריאות ומחשבה על הפרט והקהילה. מיום ליום נחשפו בפני עוד ועוד החלטות של משרד הבריאות כמייצג את מדיניות הבריאות העולמית , החלטות שגויות שמטרתן להכניס את החיסונים כחלק מהתארגנות כללית עולמית ,למרכז נתוני שליטה וליצר תעודת זהות ביולוגית ודיגיטלית לכל אדם.

השליטה המתהדקת שפושטת על כל הווית חיינו  : חברה, כלכלה, סביבה ובריאות מייצרת פיצול עצום באוכלוסיה שחלק ממנה מתנתק מהממשל ,מנסה להשיב לעצמו את זכויות הפרט ומייצר תשתיות חדשות שרלוונטיות עבורו והחלק השני שמציית וממשיך לקבל שירותים ולחיות עם העולם המוכר לא תמיד כחלק מבחירה אישית אלא העדפה והישרדות.

אז מה פתאום מסע אל הלב באמצע משבר הבריאות העולמי ?

למי שמכיר , עם תחילת הקו רונה חוויתי משבר זהה בתדר שלו העולמי במשפחתי הפרטית, בעסק המשפחתי שבניתי, הכל התרסק והתפרק בבום די גדול , החשיפות היו עמוקות וכואבות , כל אחד מבני המשפחה לקח כיוון של הישרדות בכאוס הנוצר ובמשך שנה וחצי הלב שלי נשבר ונסגר .במקביל החלטתי להשתחרר מהעולם הישן ולחפש עולם חדש שנולד .

החיבור שלי לעולם הצמחים, הספיריט שלהם , השאמניזם ועולם הרוח הוביל אותי לחיפוש טיפולים לפתיחת הלב במי שמטפלים בטראומות . חברתי לד״ר גבור מאטה, ולפרופ פיטר לוין ולמדתי מהם שיטות והמלצות לטיפול שמתבססות על אמונתי בהשבת האיזון. ההבנה הבסיסית נבעה מהצורך לפתוח את הלב ולהשתחרר מהאירועים שגרמו לסגירתו כדי להתחבר למה שמפציע בעולם החדש .

אני יוצאית למסע אישי לפתיחת הלב עם שאמנים בדרום אמריקה ,במקביל אצא למסעות טרקים וחיבור לטבע ולפשטות החיים. אבקר בקהילות אוטרקיות שבחרו לחיות בצורה אחרת ,בחירה  רלוונטית במיוחד לאור התקופה וההתנתקות מהעולם הישן .

אשמח לחלוק איתכם את מסעי ותובנותי ולענות לתגובותכם !

באהבה ציפי !

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אהבה פועמת 09.12.2021

הילינג עם שמאנים משבט השיפיבו

מסע טרנספורמטיבי לפתיחת הלב במעמקי האמזונס הפרואני עם איואסקה והספיריט של הצמחים בלווי שמאנים משבט השיפיבו

הילינג וטרנספורמציה 20.10.2021

המסע אל הלב

חונכת מחדש את הבלוג שלי עם הגעתי לפרו המקום שבחרתי בו להתחיל את המסע האישי שלי אל הלב .

בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .