לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

 

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

16 מאי 2021

איטררכיה Iatrarchyשילטון רופאים היא מונח ידוע בקושי , אולי משום שניסויים היסטוריים רפואיים היו כל כך קטסטרופליים שניסו להעלימם מהזיכרון הקולקטיבי. מקצוע הרפואה לא הוכיח את עצמו כמגן נמרץ של מוסדות דמוקרטיים או זכויות אזרח. כמעט כל רופא בגרמניה לקח תפקידים ראשיים בפרויקט של הרייך השלישי לחיסול ליקויים נפשיים, הומוסקסואלים, אזרחים עם מוגבלות וניסוים ביהודים. מאות רופאים גרמנים השתתפו במעשי הזוועה הקשים ביותר של היטלר כולל ניהול רצח המוני וניסויים בלתי ניתנים לתיאור במחנות המוות . אף רופא גרמני או עמותה רפואית בולטת לא הרימו את קולם בהתנגדות לפרויקטים אלה. לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית , המופקדים על ניהול תגובת המגיפה ,שיתפו פעולה עם המיינסטרים והמדיה החברתית בכדי לסגור את הדיון בשאלות מפתח בנושא בריאות הציבור וזכויות האזרח.

ביג פארמה ושופרותיהם השתיקו ונידו כופרים , שסירבו לעשות שימוש בפארמה ולהתייחס לאמונה ללא עוררין באחריות אפסית, חיסונים ניסיוניים שנבדקו בצורה מחורבנת כחובה דתית. הרוברטיקה הנוכחית של האיטררכיה בנושא "קונצנזוס מדעי" היא איחזור עכשווי של האינקוויזיציה הספרדית. זוהי דוגמה מפוברקת שנבנתה על ידי צוות מושחת זה של טכנוקרטים רופאים ומשתפי הפעולה שלהם בתקשורת כדי להכשיר את טענותיהם למעצמות חדשות ומסוכנות.

"לסמוך על המומחים". עצה כזו היא אנטי דמוקרטית ואנטי מדעית. מדע הוא דינמי. "מומחים" נבדלים לעתים קרובות בשאלות מדעיות ודעותיהם יכולות להשתנות בהתאם לדרישות הפוליטיקה, הכוח והאינטרס הפיננסי. כמעט כל תביעה שהבאתי מעולם מומחים בעלי הסמכה גבוהה שנוגדים זה את דעתו של זה, נתמכה בשבועה לעמדות אנטיטבעיות באופן שמבוסס על אותה מערכת עובדות. מדע הוא אי הסכמה; הרעיון של קונצנזוס מדעי הוא אוקסימורוני. הכוונה המודרנית של המדינה הטוטליטרית היא קלפטוקרטיה תאגידית מבנה המחליף את התהליך הדמוקרטי עם הגזירות השרירותיות של הטכנוקרטים שלא נבחרו. תמיד, מי שעומד מאחוריהם הם משקיעים ,תאגידים רבלאומיים בעלי כוח יוצא דופן לייצר רווחים ולשלוט בחלקים האינטימיים ביותר בחיינו, להעשיר מיליארדרים, לרושש את ההמונים ולנהל חילוקי דעות באימון מעקב ללא הפסקה.

במקום לצטט מחקרים מדעיים כדי להצדיק מנדטים למסכות, בידוד וחיסונים, השליטים הרפואיים שלנו מצטטים את WHO, CDC, FDA ו– NIH – סוכנויות שבויות שמצמידות בובות גרב לענפים שהם מווסתים. חקירות פדרליות ובינלאומיות מרובות תיעדו את ההסתבכויות הפיננסיות של חברות התרופות שגרמו לרגולטורים הללו להפסיק את מקורות השחיתות. מתי נפסיק לסמוך על השלטון הרפואי וניקח אחריות על הבריאות שלנו ?

מהספר של ד״ר מרקולה 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 03.08.2022

קבוץ הרדוף חוויה אותנטית

קהילה אנתרופוסופית עם איכויות שיקום, חינוך, אומנות וריפוי

freedom 03.08.2022

ואהבת לרעך כמוך

אהבה הדדית שוות זכויות לשמירת האותנטיות

freedom 26.07.2022

אינטגרציה לחיים במלואם

אינטגרציה אחרי ניקוי רעלים חשובה לחיים במלואם לפעום את ההווה הבוחר להתממש

freedom 29.06.2022

השקעה בזהב

איכות ,משובחות, טוהר ויופי אלו ערכי היסוד שבוחרת בהשקעות שלי בזהב פיסי. למה להשקיע ?

דילוג לתוכן