טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

 

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

13 מאי 2021

במהלך המגיפה האחרונה התהפכו הפוליטיקה, הכלכלה, דעת הקהל וההתנהגות החברתית. נראה כי היבטים חשובים בהתנהגות חברתית השתפרו פחות נסיעות לא חשובות, פחות צריכה, יותר מיקוד משפחתי, פחות זיהום גזי חממה , עלייה בביקוש לבית בריא, לעיתים אורגני. אוכל מבושל, עניין רב יותר בתרופות בריאות טבעיות, לקיחת אחריות אישית,הערכה לטבע, עזרה הדדית ותשומת לב רבה יותר למצבם של אוכלוסיות חלשות, עובדי המשק, חקלאים קטנים, עובדי בריאות ועובדי שרשרת המזון. למרבה הצער, מרבית ההשפעות של המגפה היו שליליות למדי, קטסטרופליות: מספר עצום של אשפוזים ופטירות המיוחסות לקורונה, חרדה ופחד נרחבים, קיטוב פוליטי קיצוני, צנזורה תקשורתית, נעילות דרקוניות, סגירת בתי ספר ועסקים והתמוטטות כלכלית, מלחמות ,הסתה והפרדה אפילו בתוך המשפחה, חוסר אמון מוחלט, פייק ניוז …חרדה קיומית מסיבית.

המשמעות היא שבסופו של דבר על כולם להחליט מה חשוב יותר: חירות אישית או ביטחון כוזב . כיצד נוכל לשמור על בחירת הצרכן ועל חופש הבריאות ולקדם מזון מתחדש, חקלאות, בריאות טבעית, וכן דמוקרטיה שיתופית. כיצד נוכל להתגבר על הפחד, להגן על עצמנו, על משפחותינו ועל יקירינו מפני סבל ממחלות כרוניות, ואפילו מאיום של מגפות עתידיות. משבר הבריאות יכול להפוך, לא למבוי סתום דיסטופי, אלא לפורטל לעולם טוב יותר. הוא מציע לנו הזדמנות לשפר באופן איכותי את בריאות הציבור ואת הבריאות הפלנטרית ולהתחדש עם השורש העולמי. אנו יכולים לעבור ממה שאפשר לתאר רק כמחלת האומות לבריאות ודמוקרטיה אמיתית. אנו מאמינים שאפשר לחנך ולהעצים את האדם הממוצע, ולהביס את הדיקטטורים הדיגיטלים , מפיצי הפחד, המדענים המטורפים, הפאשיסטים הרפואיים, ופוליטיקאים משוכללים, שנקנים ומשולמים. באופן אינדיבידואלי, והכי חשוב, בעבודה משותפת, אנו יכולים לעמוד בפני האיום המתנשא של הדיקטטורה הדיגיטלית ומה שנקרא האיפוס הגדול שכבר מתעורר. אנו יכולים להשתלט על בריאותנו, על קהילותינו ועל גורלנו. אנו מאמינים כי הביוטכנולוגים, הצבא והאליטה הכלכלית הביןלאומית הנשלטים על שליטה עולמית הגבירו את עצמם.

עלינו להימנע מסבסוד ג'אנק פוד ולהפנות את הכספים למזון בריא ואורגני לכולם, צעירים ומבוגרים, עשירים ועניים. ואנו זקוקים לשינוי מהותי בסדרי העדיפויות הרפואיים, החל רק מטיפול במחלות כרוניות בתרופות פרמצבטיות וכלה במניעת מחלות כרוניות באמצעות "מזון כתרופה", כמו גם מקדמי בריאות טבעיים אחרים כגון צמחי מרפא, ויטמינים ותוספי תזונה. כך אנו יכולים להביס את המגיפה הויראלית ואת מגיפת ההשמנה, סוכרת, סרטן, מחלות לב ומחלות כרוניות אחרות.

עלינו גם לזהות ולהעמיד לדין את מבצעיהם הפושעים של קוביד, ולאסור על ניסויי לוחמה ביולוגית, כמו למשל אמצעי לחימה בנגיפים, לתמיד. אך יחד עם זאת, עלינו לחנך את הציבור כי שיטות ומדיניות עסקית כרגיל (מזון רע, זיהום אוויר וסביבה, חומרי הדברה וחיסונים מזוהמים) הם המניעים הקטלניים האמיתיים של מגיפה זו בנוסף לנעילה והתמוטטות של הכלכלה העולמית.

עלינו לחנך אחרים גם כשפייסבוק ותקשורת ההמונים מצנזרים את האמת, אכילת מזון בריא, חיזוק המערכת החיסונית שלנו, קבלת שפע של אוויר צח ואור שמש ופעילות גופנית הם ההגנה הטובה ביותר שלנו מפני מחלות ויראליות ומגפת המחלות הכרוניות. שפגעו בבריאות הציבור. המדיניות הגופנית, אם כי עדיין מחולקת בין אלה שחיים בה מפחד מפני מחלות ויראליות, מי שדואג איך הם הולכים לשרוד כלכלית, ואלה שהגיעו לנקודת שבירה פסיכולוגית לאחר שהיו בהסגר ובודד חברתית, עדיין יכולים להיות מאוחדים.

אנו יכולים להתקדם יחד ולשים מאחורינו את המשבר הזה אם נוכל לחלוק באופן חופשי מידע וחוויות ולהגיע לאמת כיצד התחילה המגפה הזו, מי משקר לנו, מי מנסה לתפעל ולשלוט בנו, וכיצד, לבנות על הפתרונות המניעתיים והטיפוליים החיוביים שעבדו בפועל באזורים מסוימים ברחבי העולם, נוכל לעבור מעבר לסיוט הזה. עלינו להפסיק להילחם בינינו דמוקרטים, עצמאיים ורפובליקנים; ליברלים וליברטריאנים; רדיקלים ושמרנים ובמקום זאת להתמקד בערכי האתיקה הבסיסיים וביעדים החברתיים המאחדים אותנו.

עלינו לשאוף לדמיין, ואז לבנות, מחורבותיו של הישן, עולם חדש. יחד נוכל לעבור מעבר לפחד ואבדון וקדרות. כפי שהסבירה בראיון לאחרונה הפעילה ההודית הנודעת וונדנה שיווה, "עלינו להתנגד לפחד ועלינו להתנגד לשנאה עלינו בהחלט לא להיות קורבנות של פחד אין לנו את המותרות להיות חסרי תקווה כדי להיות בחיים היום פירושו שתקווה היא דבר שעליך לטפח על בסיס יומי. טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות. "

יחד כקהילה מקומיתגלובלית, אנו יכולים לחלוק וליישם את הפתרונות החיוביים לבריאות הציבור המידרדרת ומחלת האומות. פתרונות חיוביים אלה כבר קיימים מזון בריא, אורגני ומתחדש, חקלאות ושימוש בקרקע; אנרגיה מתחדשת וסביבה נקייה; שיטות בריאות טבעיות ואינטגרטיביות; שלום, צדק ודמוקרטיה שיתופית. אך כדי לעבור דרך פורטל הפנדמיה והפחד, עלינו להפסיק את האובססיביות ולהתווכח על ההבדלים המשניים שלנו, ולהתמקד במקום במה שכולנו תומכים בה: ריפוי והתחדשות הגוף הבריאות הפוליטית והפלנטרית.

כבני אנוש על כוכב לכת במשבר, עלינו להימנע ממלכודת הגדלת ההבדלים בינינו, להתייחס זה לזה כאויבים. כפי שמזכיר לנו רוברט קנדי ג׳וניור: "האויב הוא ביג טק, ביג דאטה, ביג נפט, ביג פארמה, הקרטל הרפואי, הגורמים הטוטליטריים הממשלתיים שמנסים לדכא אותנו, שמנסים לגזול מאיתנו את חירויותינו. , של הדמוקרטיה שלנו, של חופש המחשבה שלנו, של חופש הביטוי שלנו, של חופש האסיפה שלנו וכל החירויות שמעניקות כבוד לאנושות. "

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קוביד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש אסטרטגיה כיצד נוכל להביס את הניסיון הנוכחי להפיכה על ידי האליטה העולמית והדיקטטורים הדיגיטליים ונבנה עתיד חדש בריא, מתחדש, צודק, משתתף ודמוקרטי.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.