״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

 

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

11 מאי 2021

האיפוס הגדול (The Big Reset)

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה מאורגנת , וידע נרחב בכל הקשור לפוסט מגיפה , מינוחים חדשים , סדר עולמי חדש, איך זה הולך להראות, איפה אנחנו בכל התמונה הזאת ומה ניתן לעשות בכאוס המאורגן הזה.

נקודת מבט ראויה לתשומת לב לאופן חיינו העתידי ואיך ניתן התארגן לקראתו.

טכנוקרטיה

טכנוקרטיה היא מערכת כלכלית מבוססת משאבים שהחלה בשנות השלושים של המאה העשרים בשיא השפל הגדול, כאשר מדענים ומהנדסים התכנסו כדי לפתור את הבעיות הכלכליות של האומה. זה נראה כאילו הקפיטליזם והמיזם החופשי נכשלים, ולכן הם החליטו להמציא מערכת כלכלית חדשה מאפס. הם קראו למערכת זו טכנוקרטיה. במקום להתבסס על מנגנוני תמחור כגון היצע וביקוש, טכנוקרטיה מבוססת על הקצאת משאבים והנדסה חברתית באמצעות טכנולוגיה. על פי מערכת זו יאמרו לחברות באילו מקורות הם רשאים להשתמש, מתי ולמה, ולצרכנים יגידו מה לקנות. בינה מלאכותית (AI), מעקב דיגיטלי ואיסוף ביג דאטה ממלאים תפקידים חשובים מאוד, כמו גם הדיגיטציה של תעשיות וממשל, כמו בנקאות ובריאות. יחד טכנולוגיות אלה מאפשרות אוטומציה של הנדסה חברתית ושלטון חברתי, ובכך מבטלות את הצורך במנהיגי הממשלה הנבחרים. האומות אמורות להיות מובלות על ידי מנהיגים שלא נבחרו המחזיקים בכל משאבי העולם ומחליטים מה יהפוך לרשותם. הטכנוקרטים דחפו את האג'נדה הזו בשקט וללא הפסקה במשך עשרות שנים, וכעת היא הופכת לגלויה יותר ויותר, כאשר מנהיגי העולם קוראים בגלוי ל"איפוס "עולמי של הכלכלה ואופן חיינו העתידי.

הפורום הכלכלי העולמי הוקם על ידי קלאוס שוואב, אשר כתב גם את הספרים המהפכה התעשייתית הרביעית (2016), עיצוב המהפכה התעשייתית הרביעית (2018) ו– COVID-19: האיפוס הגדול. הפורום WEF משמש כענף החברתי והכלכלי של האו"ם והוא הארגון המארח את הכנס השנתי של המיליארדרים בדאבוס, שוויץ.

הפורום הכלכלי העולמי הוא מכלול של העסקים הגדולים והחזקים בעולם, שכולם מסייעים לקידום סדר היום הטכנוקרטי. הם כוללים את מיקרוסופט, שהפכה את ביל גייטס למיליארדר; מאסטרקארד, המובילה את המטען הגלובליסטי לפיתוח תעודות זהות דיגיטליות ושירותי בנקאות; גוגל, אסופת הביג דאטה מספר אחת בעולם ומובילה בשירותי AI; כמו גם קרן רוקפלר, קרן האחים רוקפלר, קרן פורד, פילנתרופיות בלומברג וקרנות החברה הפתוחה של ג'ורג 'סורוס. הנרי קיסינג'ר, מייקל בלומברג, אריק שמידט וסוזן מולינארי סמנכ"לית החברה למדיניות ציבורית בארה״ב. מועדון רומא. מכון אספן, המכון האטלנטי ומכון ברוקינגס. ארגון הבריאות העולמי (WHO), הענף הרפואי של האו"ם

כל אותם האנשים העשירים חברותיהם וקרנותיהם טוענים שהם עובדים למען חברה שוויונית יותר וכוכב בריא יותר, בפועל הם מנסים רק לרכז רווח וכוח.

המטרה המשותפת של האיפוס הגדול ושל כל התנועות והאג'נדות הללו היא לתפוס את כל משאבי העולם הבעלות עליהם עבור קבוצת עילית עולמית קטנה שיש לה את הידע לתכנת את מערכות המחשוב ובסופו של דבר להכתיב את חייהם של כולם. זו הצורה האולטימטיבית של טוטליטריות.

הצצה לאיפוס הגדול ניתן לקבל במאמר שכתב אידה אוקן מצוות אסטרטגיית ההנהגה של הפורום הכלכלי העולמי ,ופורסם בפורבס בנובמבר 2016.״ ברוך הבא לשנת 2030 ברוך הבא לעיר שלי או שאני צריך לומר "העיר שלנו". אני לא הבעלים של כלום. אין לי רכב. אין לי בית. אין לי מכשירי חשמל או בגדים כל מה שנחשב למוצר הפך כעת לשירות בעירנו איננו משלמים שכר דירה משום שמישהו אחר משתמש במרחב הפנוי שלנו בכל פעם שאיננו זקוקים לו. הסלון שלי משמש לפגישות עסקיות כשאני לא נמצא שם מדי פעם אני מתעצבן מהעובדה שאין לי פרטיות אמיתית. בשום מקום אני לא יכול ללכת ולא להיות רשום. אני יודע שבאיזשהו מקום מתועד כל מה שאני עושה, חושב וחולם עליו. אני רק מקווה שאף אחד לא ישתמש בזה נגדי. בסך הכל אלה חיים טובים. אם אתה שוכר הכל ואין לך רכוש פרטי משלך, אז מי מחזיק בכל הדברים האלה ? האליטה הטכנוקרטית המודרנית היא שמחזיקה בכל משאבי האנרגיה.

קרן הצדקה של ביל גייטס

גייטס הוא אולי אחד הפילנתרופים המסוכנים ביותר בהיסטוריה המודרנית, לאחר שהשקיע מיליארדי דולרים ליוזמות בריאות עולמיות העומדות על בסיס מדעי ומוסרי רעוע, עם אדגנדה חסרת תקדים שמחוברת לאיפוס הגדול.

התשובות של גייטס לבעיות העולם מתמקדות בעקביות בבניית רווחים תאגידיים באמצעות שיטות רעילות ביותר, בין אם מדובר בחקלאות כימית ובגמ"ח, או בתרופות וחיסונים פרמצבטיים. חיסונים וטכנולוגיות מעקב שונות היו התשובות המובילות שלו לאורך כל הדרך, ואלו הם הענפים שהוא מגלה בהם ענין ..

״ פרדוקס הצדקה של ביל גייטס " מאמר ממרץ 20 מפרט את "הסכנות המוסריות סביב מפעל הצדקה של קרן גייטס בסך 50 מיליארד דולר, שפעילותם המשתרעת בשני העשורים האחרונים .״ כפי שצוין במאמר זה, גייטס גילה דרך קלה להשיג כוח פוליטי – "דרך המאפשרת למיליארדרים לא נבחרים לעצב את מדיניות הציבור" – כלומר צדקה. גייטס תיאר את אסטרטגיית הצדקה שלו כ"פילנתרופיה קטליטית ", בה מנופים כלי הקפיטליזם "לטובת העניים. הבעיה היחידה היא כי המרוויחים האמיתיים מהמאמצים הפילנתרופיים של גייטס נוטים להיות אלה שכבר עשירים מעבר לדמיון, כולל קרן הצדקה של גייטס עצמו. לעומת זאת, העניים מקבלים פתרונות יקרים כמו זרעי GMO פטנטיים וחיסונים שברב המקרים גרמו נזק רב יותר מתועלת.

גייטס שופך כסף בפרויקטים של תעודות זהות דיגיטליות ותוכניות חברה חסרת מזומנים. בסופו של דבר, כל הדברים הללו יהיו מחוברים וייצרו "כלא דיגיטלי" שבו תהיה לאליטה הטכנוקרטית שליטה מלאה על האוכלוסייה העולמית.

במשך למעלה מעשור הכין גייטס גם את הנפש העולמית לאויב חדש: נגיפים קטלניים ובלתי נראים שיכולים להופיע בכל עת . לדברי גייטס, הדרך היחידה להגן על עצמנו היא על ידי ויתור על תפיסות "מיושנות" של פרטיות, חירות וקבלת החלטות אישיות. הודות למגפת ה– COVID-19, עלינו לשמור על מרחק פיזי מאחרים, כולל בני משפחה. אומרים לנו ללבוש מסכות, אפילו בביתנו ובזמן קיום יחסי מין. עסקים קטנים נאלצו להיסגר, רבים מהם פשטו את הרגל כתוצאה מכך. לעובדי המשרד אומרים לעבוד מהבית. אומרים לנו שעלינו לחסן את כל האוכלוסייה העולמית ולאכוף מגבלות נסיעה מחמירות כדי למנוע התפשטות.אנו נתונים למעקב כל רגע ביום ובלילה, ויש תוכניות להשתיל קוראים ביומטריים בגופינו כדי לזהות מי הם נושאי הסיכון הפוטנציאליים. אנשים נגועים הם האיום החדש, האויב הבלתי נראה החדש.

״הנורמלי החדש״

כמו בכל כך הרבה היבטים אחרים של המשבר המתפתח, ההצהרה של גייטס שנזדקק לתעודות דיגיטליות כדי להוכיח את החסינות שלנו ב"נורמלי החדש "של עולם הפוסטוירוס מיושמת כעת על ידי מספר ממשלות.

בנוסף פיתוח ויישום מהיר של תוכניות זיהוי ביומטריות הקשורות למטבעות דיגיטליים. ללא ספק, התוכנית היא לחבר הכל ביחד הזיהוי שלך, הכספים האישיים שלך ותיקי הרפואה והחיסונים שלך. סביר להניח שהצ׳יפ יהיה מוטמע בגופך, לצורך ה"נוחות "שלך, כך שלא תוכל לאבד אותו. נוסף על כך, מדינות המערב יכולות לצפות להפעלת מערכת אשראי חברתית דומה לזו שבסין. בדצמבר 2020 קרן המטבע הבינלאומית הציגה תוכנית לקשור את ציוני האשראי של אנשים להיסטוריות החיפושים שלהם באינטרנט .אי הכללה של כל אדם או עסקה שאין להם אישור מהממשלה או מספקי התשלומים החלקים השונים של רשת בקרת אוכלוסייה זו משתלבים זה בזה כמו חלקי פאזל. החיסון מקשר את כונן הזהות הביומטרי הקשור למניע של החברה חסרת המזומנים.

בחזונו של גייטס, כולם יקבלו את החיסונים המוטלים על ידי הממשלה, ולכולם יירשמו הפרטים הביומטריים שלהם בתעודות זהות דיגיטליות המנוהלות ברחבי הארץ. זהויות דיגיטליות אלה יהיו קשורות לכל הפעולות והעסקאות שלנו, ואם וכאשר הן נחשבות בלתי חוקיות, פשוט יושבתו על ידי הממשלה או אפילו נותני התשלומים עצמם.

שקול עולם שבו הפעילות המקוונת שלך קשורה לשבב הביומטרי שלך עם כל הכספים והנתונים האישיים שלך. איזו דרך קלה יותר להשתיק אנשים מאשר לחסום גישה לכסף שלהם? אנו בטוחים שישנן דרכים רבות אחרות בהן ניתן להשתמש במערכת כזו לשליטה על כל האנשים.

האג'נדה המונעת על ידי גייטס אינה עוסקת בכסף היא קשורה לשליטה. שליטה על כל היבט בחיי היומיום שלנו, מאיפה שאנחנו הולכים, למי שאנחנו פוגשים, מה אנחנו קונים ומה אנחנו עושים.

בהתחלה קראו לנו קונספירטורים , אחכ לאט לאט התחילו להתבהר נקודות בפאזל שאנשים ספקנים מכל העולם ,שאיבדו אמון בשקרים של הממשל, האירו והפיצו, הספר של מרקולה הוא זרקור בסיטואצית הפייק ניוז, ראוי לקריאה .

 

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.