מאיפה ההחלטות שלך באות ?

 

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

3 מרץ 2021

בשנה האחרונה והכאוס הפושט בכל, התרסקה כל אפשרות להסתמך על נתונים שעד אז נחשבו ביננו ל ״מהימנים״. לחלקינו הפחד והפניקה שיתק לגמרי את היכולות לחפש בעצמו מידע שנחשב בעיניו אמין. התקשורת המוסטת , הנתונים והגרפים הסותרים כל הגיון מספרי , בתי החולים חלקם ריקים לגמרי, המערכת הפוליטית שקרסה, משרד הבריאות מעוות נתונים , התקשורת עמוסת השופרות, מערכת המשפט נטולת יכולת פסיקה, החיסיון החיסוי והחיסונים. הכל מוסתר, הדיקטטורה מרימה ראש, מעטים מידי מוחים, הסתה ופילוג גם בתוך המשפחה, האופוזיציה שהתרוקנה מתוכן , רשתות חברתיות משרתות ממשל, הסרת חופש הביטוי, חופש הפרט, רדיפה פוליטית, חברתית אחרי המתנגדים לפעולות שוללות חופש וביטוי, המסכות להשתקה במסווה הגנה בקיצור מלחמת עולם תודעתית.

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם, אחרים מונעים מפחד לבריאות שלהם, יש שפועלים מהמקום החברתי , מחשיפת שחיתויות , מאהבת האל, מהרצון העז לחזור לשגרה המוכרת, לסע לחו״ל ,להמשיך לצרוך את ההנאות הפרטיות , את העולם הישן.

ובמקביל מתרחשת בשיא המהירות דיקטטורה טוטליטרית של שליטה בכל החיים החופשיים שלנו זה מתחיל מהחופש להחליט על הבריאות שלנו ומה נכניס לגוף ונגמר בשליטה בחופש הביטוי, בחופש המחאה, בחופש הנתונים ברשתות החברתיות, בחופש התנועה, הצריכה, העבודה, החינוך, החברה, המשפחה, וגם יגיע לשליטה בכסף שלנו ובילדים שלנו. הכל בחסות החוק והחוקים, משטר משטרה וצבא פועלים בשם הדיקטטורה.

עידן של חוסר יציבות מייצר מצב השרדותי וכל אחד פועל מזווית ראייתו הראויה בעיניו כדי לשרוד בכאוס הזה.

גם אני פועלת ממקום של השרדות ועמודי התווך שלי הם מקורות מידע אלטרנטיבים לסיטואציות שלא מתיישבות לי טוב מבחינה הגיונית. לא צורכת בכלל טלויזיה, עיתונות או תקשורת של שופרות מושחתים , מומחים עם אינטרסים כלכליים ופוליטים שטוחנים בולשיט שלא קונה.

הכל כל כך בוטה ומונחה מטרה צריך רק לפתוח את הראש ולקבל את האינטרסים בבסיס של כל פעולה,כל ידיעה, הפאניקה מניעה את ההמון, הדיקטטורה מרימה ראש.

בתחום שלי שהוא תחום הבריאות בחרתי להקשיב לד״ר מרקולה ולמומחים שלו שם מצאתי בהירות, מקצועיות, ביבליוגרפיה וסינכרוניזציה עם הדעות שלי , מגדלור בתוך החושך העצום השורר מסביב. כל אחד רשאי להסתמך על מי שאמון עליו ושמעיר את האמת שלו. כרוקחת ותומכת באלטרנטיבה ובאחריות אישית לבריאות אני מאמינה למי שמסתכל לרפואה בעינים מקצועיות (רופא), ושאורח חיים ואימון לבריאות בכל רמות הוויתה היא נר לפועלו.

מידי פעם אתרגם חלק מהמאמרים שלו בחשיפת האמת, עם חיבור למאמר המקורי שם אם תרצו תוכלו להחשף גם למקורות וגם לאמת שרוצים להסתיר מאיתנו.

עד אז אני מקבלת ומכילה את כל השורדים, איש באמונתו ובפועלו , וכך מקווה שתתיחסו למידע שאשתף , לא אסבול הסתה, פילוג ופרסומים על חשבון כולם ימחקו . אשמח לשיתופים ופירגון למי ששומר עבורינו על מקורות האור..

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.