מערכת הבריאות בקריסה

 

מערכת הבריאות בקריסה

27 אוגוסט 2020

הקורונה חשפה את כל המערכת הממשלתית בפשיטת רגל. כלכלית, חברתית , בריאותית וביטחונית. כל החלטות הממשלה, מוטות מוסתות וטיבם אחד הדג מסריח מהראש, הכל חסום ולא מטופל, הכל פוליטי, חלוקת כספי הציבור לחברות ענקיות ששולטות בכל. מערכת מסואבת ששנים תומכת במי שמזין אותה מבחינה תקשורתית ,פוליטית וכלכלית. אין אסטרטגיה בשום תחום, גירעון ענק של כספי הציבור לטובת בעלי עניין.

מכיוון שהבריאות היא התחום שלי, וכבר חשפתי בבלוגים קודמים את דעתי בנושאים שקשורים בחיסונים, מחקרים מוטים לטובת חברות הביג פארמה וביג מזון, משרד הבריאות עם חוקים ותקנות שתומכים בקובנציונאליות מתמוטטת ובממשלה כחלק מרשות מבצעת ,לא בריאות הציבור עומדת בפעילותה, לא רווחה, רק כסף ושליטה….

מצטרפת פה לחברי ברשת אלונה אלמן, אבישי מתיה, סופי חיים, דניאל מישורי ,דרור פירר ואחרים בקריאת תיגר על העיוורון הבריאותי בעידן הקורונה.

כמי שפוסעת במסדרונות משרד הבריאות בנושאי ייבוא מוצרי מזון ותוספי תזונה וקבלת אישורים, נחשפתי דרך שיחות חולין של יבואנים ובעלי מקצוע באופן קבלת החלטות, קשיי ייבוא מכוונים שכוללים אגרות שלא לצורך, טיפול מסואב ומעוכב, שמאחוריו עומדים מנגנוני שליטה בדמות תקנות, חוקים חדשים, מכסות, אישורי ייבוא, הכל באמתלא של שמירה על בריאות הציבור אבל האמת המסתתרת היא גביה, שליטה ומימון פירמידת מזון תרופות שמאדירה את הפיקוח יוקר המחיה ועצירת הייבוא והכלכלה החופשית.

גם תחום הבריאות בקופות חולים, בתי חולים, ייבוא מכשור וציוד רפואי, מעבדות, דיאגנוסטיקה, גריאטריה , טיפות חלב, הכל בשליטה הדוקה שכוללת לוביסטים של חברות פארמה ומזון ענקיות , שמשפיעים ישירות על קבלת ההחלטות בממשלה.

בחרתי בדרכים האלטרנטיביות , אני מאמינה בבריאות שיסודה בלקיחת אחראיות אישית , באכילה בריאה, מזון אורגני נקי ברובו צמחים, בלקיחת תוספים לחיזוק הגוף והחיסוניות, בניקוי רעלים ובספורט שתומך ומאזן.

אני לא מאמינה בתרופות כרוניות וחיסונים שמזינים את כספי הביג פארמה ומחלישים את בריאות הפרט, אני לא מאמינה במחקרים שהם כלי מדעי מנדטורי ברפואה הקונבנציונאלית אך מוטים ביסודם בעבור מי שמימן אותם . אני מוקיעה את תרבות הרפואה כל כך מתקדמת ולמרות זאת מטמיעה בלי לחשוב פעמיים את מה שחברות התרופות מוכרות לה. אין מחשבה חופשית הכל שפה שנוצרה במנגנוני הבריאות , שפה בנויה היטב ומושתתת על תקשורת מעוותת כבר באקדמיה. תלמידים בודדים בתחום צועקים המלך עירום ועוברים לטפל באמת באנשים.

חייבת להדגיש שבחלק מהמצבים האקוטיים של הצלת חיים, אורתופדיה ותאונות, פלסטיקה וכירורגיה מצילת חיים אני מאמינה ותומכת, באנטיביוטיקה שהדלקת ממש חזקה בתרופות וקוצבי לב כשהחולה בהתקף או חסימה, בטכנולוגיות דיאגנוסטיים ומיכשור מתקדם. הכל תלוי בחוזקת המחלה לעומת עמידות החולה.

מחלות כרוניות מבחינתי חייבות טיפול עומק מניעתי ושינוי אורחות חיים,תרופות לא יעזרו כולל בתחום המנטאלי פסיכיאטרי. צריך תמיכה וחינוך למניעה .

כמי שפוסעת בדרכים האלטרנטיביות ( הומאופתיה, נטרופתיה, צמחים, שמנים ארומתיים, איורוודה, רפואה סינית, תזונה ) בעלת תעודות אקדמיות בתחום הביולוגיה והרוקחות , אני רואה תמונה רחבה מבחינה מקצועית, נפגשתי עם אלפי חולים ומחלימים, ההשראה לפנות לכיוון האלטרנטיבי הגיעה מאנשים אמיצים שסיפורם ומסעם נוגד את הזרם המקובל, הבריאות שהשיגו בזכות לקיחת אחריות אישית היא בריאות קורנת מעוררת השראה

ועכשיו אנחנו בתקופת מעבר , תקופת חשיפה , הכל עולה וצף ויש הזדמנות לשינוי בפרדיגמות מקובעות.

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה שלא קיימת , ההפחדות ככלי לשליטה, המסיכה בעלת סיבים במרחק עצום זה מזה יחסים לוירוסים המזעריים שעוברים דרכם ככלי לסתימת פיות. המערך הרפואי המתמוטט, המחלקות הריקות, פרויקטור עם ערימת חסידים על הראש

קומו לקחת אחריות אישית על בריאותכם.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


freedom 03.08.2022

קבוץ הרדוף חוויה אותנטית

קהילה אנתרופוסופית עם איכויות שיקום, חינוך, אומנות וריפוי

freedom 03.08.2022

ואהבת לרעך כמוך

אהבה הדדית שוות זכויות לשמירת האותנטיות

freedom 26.07.2022

אינטגרציה לחיים במלואם

אינטגרציה אחרי ניקוי רעלים חשובה לחיים במלואם לפעום את ההווה הבוחר להתממש

freedom 29.06.2022

השקעה בזהב

איכות ,משובחות, טוהר ויופי אלו ערכי היסוד שבוחרת בהשקעות שלי בזהב פיסי. למה להשקיע ?

דילוג לתוכן