חסינות העדר

9 יולי 2020

מונח שקשור לחיסונים ואפקט העדר . במגיפת הקורונה במספר מדינות שקלו לאפשר לרוב האוכלוסייה להידבק בנגיף הקורונה מתוך הבנה שאי אפשר יהיה למגר את הנגיף בקרוב, וכך לפתח חסינות לקראת התפרצויות נוספות שלו שצפויות בעתיד. במסגרת התוכנית הכוונה היתה להשקיע מאמץ מיוחד בהגנה על האוכלוסיות הפגיעות ביותר לנגיף, כגון קשישים ובעלי מחלות רקע, אבל להשאיר לגופם של שאר הצעירים יותר והבריאים, לנצח את הנגיף בעצמם.

עדר ישראלי

אצלינו חסינות העדר מוארת בישראליות מחאתית , העדר שלנו שהלך שנים בעיניים עצומות אחרי המנהיגים , שהאמין בכל ליבו במדינה מתוקנת שדואגת לאזרחיה , בדמוקרטיה וחופש הביטוי, שבנה והקים מדינה לתפארת , שנלחם באויבים ושלח את ילדיו להגן על המולדת , נחשף באור הזרקורים לוירוס האמיתי שתוקף את הוויתו.

וירוס הקורונה (הכתר), כתר המאפשר שליטה ללא עוררין, הפחדה, גניבה, הפרת אמונים, השתקה, שימוש בכוח, בחוקים מופרכים, בפגיעה אנושה בערכי הדמוקרטיה והאזרחות .

קריאה לחסינות העדר

העדר שלנו תושבי ישראל מכל הסוגים מכל הזרמים מכל הצדדים המפולגים שואף להתאחד, כי העיוורון שלנו בוטל, אנחנו רואים הכל ביתר שאת, בכאב גדול ובהתפכחות.

העדר שלנו שואף להתאחד ופועל להסיר במלחמת בזק את כל האי סדרים וניסיון ההשתלטות על נפש האדם החופשית, נצא לרחובות, נביע מחאה, נלחם עד טיפת הדם האחרונה, נלחם בנגיף הכתר , נלחם בשחיתות, בדיקטטורה, במסיכות, באיכוני השבק , באבטלה הכפויה, בחלוקת המשאבים הלא צודקת, בהתעללות, ברצח עם, בהפעלת כוח לא מידתי, במחטפי השילטון, נסיר את כל הרוע הזה מסביבינו ונהיה עדן חסין

עדר חסין ישראלי

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.