דיכאון בתפקוד גבוה

9 יולי 2020

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים מהעתיד .למרות שכלפי חוץ הכל נראה בסדר בפנים משהו מרגיש לא טוב

בנוסף למצב ההישרדותי הזה קיימת חרדה אמיתית לחופש הביטוי , לחופש הפרט, לפרנסה ולעתיד וזה מכרסם בנו ומעלה בנו את הסטרס הקיומי.

ולבסוף יש בסביבתינו גם וירוס שמאיים לתקוף אותנו וסיפורים של כאלה שנדבקו וחלו מעידים לעיתים על סימפטומים ממש קשים .

חשבתי איך אני יכולה לעזור ולהציע פתרונות שמתאימים לסימפטומים האלה שעולים לאוויר עכשיו. חקרתי וקראתי מאמרים רפואיים ומחקריים ואני מציעה

  1. לאכול דיאטת קיץ , ירקות ,פירות, מיצים, דגנים ללא גלוטן , קערות סמודי, מזון עדין ומקרר, טעים ועונתי. לא לשהות מידי בשמש ובחום ולעשות פעילות עדינה ומחזקת.
  2. לקחת תוספי תזונה מקררים ומורידי דלקת :מיץ אלוורה וירוקים מנקים או עשב חיטה ושעורה.
  3. לצרוך פטריות כוח שתומכות בדיכאון קל חרדה וייאוש : ליון מאנה (הריסיום), ריישי וקורדיספס כדי לחזק את מערכת העצבים, להוריד סטרס ולתמוך במערכת החיסון
  4. להוסיף אשווגנדה צמח מקרקע אנטי חרדתי, מרגיע ונותן כוח ואנרגיה .
  5. תהפכו את הדיכאון והחרדה הפסיבים לאקטיבציה של קולכם ודעתכם צאו להלחם עליה, חפשו אנשים דומים מסביבכם או ברשת שחולקים את אותו התסכול וחברו אליהם.
  6. קחו אחריות על הבריאות שלכם ועל החיים. תסמכו על עצמיכם ועל השבט שלכם תגידו מספיק ודי ותקומו צעד אחר צעד לממש את רצונותיכם.
  7. צאו לטבע המחבק והפראי תנשמו אוויר צח ותטבלו במקורות המים .

לחיי החיים.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


ריישי קורדיספס וליון מאנה

מוצרי פוקה

חלבון טבעוני, קולגן וחלבון קטוגני

סופרפוד של נביטאספוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.