החיסון המיוחל

15 אפריל 2020

בחסות הויראלית מתארגנת למול עינינו אדג׳נדה מבוססת שליטה בידי ממשלות , ביג פארמה, ביג מזון וביג כסף שהופכת אותנו לחולים יותר,עניים יותר, נתינים יותר, סגורים בגטאות, מובלים ״כשה לעולה״ ונכנעים לעוצמתם.

האדג׳נדה מובילה למציאת החיסון המיוחל שמשול למסמר האחרון בארון הקבורה .

כהומאופטית קלאסית איורוודית נטורופתית הרבליסטית רוקחת קונבנציונאלית ושוחרת בריאות עם מסעות בריאות שעברתי במהלך חיי ולקחתי את האחריות על הבריאות אני תומכת בהדבקה יזומה של הקורונה וחסינות העדר .

לימודי ההומאופתיה שינו את כל מה שלמדתי וידעתי על הבריאות האמת הזאת שנעשתה חלק ממני בכל הוויתי הביאה אותי לחקירת הבריאות בכל ההבטים האלטרנטיבים שלה וההתנסויות בהם

את ילדי לא חיסנתי כי לא האמנתי בחיסונים ובמה שמכילים וגם כי המגיפות שלשמם אנו מתחסנים עברו מן העולם . כשכמעט כל הילדים התחסנו הדבקתי את הילדים במחלות שעדיין הצליחו לשרוד בעידן החיסונים כמו אבעבועות רוח וחזרת הם חלו והחלימו ומחוסנים לכל החיים.

חיסונים לשפעת זה בכלל בדיחה מתחסנים לנגיפים של שנה שעברה כשהנגיף התוקף בהווה  הוא זה שהחיסון עבורו יווצר רק בשנה שלאחרי וחוזר חלילה כך גם לגבי הקורונה וירוס .

 

אני בעד לאכול בריא לחיות את החיים במלואם לעשות פעילות ספורט קבועה ולנקות את הגוף מרעלים לפחות פעמיים בשנה אני בעד להרגיע את הנפש ולהתחבר למרכז ההוויה במדיטציות ויוגה בתפילות ויצירתיות ובהבעה עצמית מקורית

אני בעד לידות בית ולקיחת אחריות על הבריאות והבנה שאנחנו חלק מהטבע ויכולים לטפל בעצמינו הרבה יותר טוב מהרפואה הקונבנציונלית במניעת מחלות,

להתחבר לחיים ולהתפקס על אוויר צח, אמא אדמה שמש ואהבה.

במצב העכשווי הציבור אינו מחוסן בפני המחלה והסיכוי להידבק הוא גבוה אולם אני סומכת על כוחות הגוף והנפש שקיימים בי על תוספי תזונה שהפכו לחלק בלתי נפרד מהתזונה שלי אדפטוגנים שמורידים סטרס ומחזקים את מערכת החיסון ועל ההומאופטיה שיעילה בטיפול במגיפות.

הסיכויים שלי להחלים ולצאת מהחרדה וממעגל הבידוד וההתנתקות עולים על הסיכויים שלי למות מהמחלה הויראלית .

מכיון שכך הדבקה יזומה בדיוק כמו שעשו פעם הורינו עם מגיפות הילדים היא בעיני התרופה הטובה ביותר והחיסון הכי בטוח לטווח הארוך.

אני לא סומכת על המצאת החיסון לקורונה שממומן ע״י ביג פארמה והתערבות ממשלתית שיקבל קיצורי דרך משמעותיים ויהיה מסוכן הרבה יותר מהמחלה עצמה עם סיכוי לתופעות לוואי ועקיפה של מערכות בגוף בהחדרה של חומרים מסוכנים ומוסתרים. וכמובן שלא יתאים לוירוס החדש שיתקוף עד שיהיה מוכן ומזומן .

המערכת האימונולוגיה שלנו יודעת לפתח נוגדנים ותאי הרג שמתאימים כמפתח למנעול לאנטיגנים (חומרים שהגוף לא מכיר )הנכנסים אליה כולל הוירוסים.

חיסונים הם חלק בלתי נפרד מהפוליטיקה של ממשלות והפרסטיג׳ה שלהם בהצלת הציבור והמזומנים של חברות תרופות גדולות שמשומנות ע״י הממשל וכפי שכבר הוכח אינן מתחשבות בבריאות הפרט אלה בהעצמת השליטה על חשבונינו.

מאז שהתפרצה המגיפה העולמית של הקודויד 19 התוודעתי לרשת העולמית של מטפלים אלטרנטיבים בנושאי הומאופתיה ואיור וודה של צמחי מרפא ותוספי תזונה כמו המלצות תזונתיות בתקופת הבידוד והפקת הטוב וחיזוק הגוף.

מעבר לכך שורר הכאוס והדיסאינפורמציה בנושאי המספרים המדויקים בגלל חוסר בדיקות ואימות הנדבקים החולים המתים והמחלימים

ניהול המשבר בצורה מדויקת היה מוביל להשגת הבדיקה הבאמת חשובה שהיא בדיקה סרולוגית לאימות נוגדנים לקורונה בגוף המחלימים או באלה שחלו בצורה קלה או אסימפטומתית וחישוב משוכלל של כל המצב לאשורו כולל מתים שמתו ממחלות אחרות .

הקפאת המשק הכלכלה החברה והתמוטטות מגזרים אדירים שקשורים לחיים החופשיים שלנו מדאיגה מאוד זוהי מגיפה הרבה יותר אינטנסיבית ובעלת יכולות הרס בלתי נתפס בכל רמות הוויתינו

כמה אנשים ימצאו את מותם מייאוש ודיכאון ממחלות אוטו אימוניות וסרטנים שקשורים לשוק שהגוף חווה כמה אנשים יאבדו את פרנסתם ואת העסקים שבנו כל ימי חייהם כמה מהחיים שלנו נחיה בחופש בחירה וכמה איסורים והלאמות נאלץ לחוות בחסות הקורונה

אני בעד להדבק בצורה יזומה ולצאת לחופשי עם דרכון שמוטבעת בו הבדיקה הסרולוגית נוגדנים לכל החיים והאפשרות ליצר עבודה ולחיות את חיי בעוצמה ופרטיות בטבע הפשוט ובבריאות משגשגת

תעודת החלמה ותעודת שפיות שצריך עבורה לעבור באש כמו טוני רובינס שמעביר את תלמידיו בהליכה על גחלים כי רק בחניכה הזאת יש את האפשרות לחיות את החיים במלואם ולהגשים חלומות שאתה מתחיל להעיז לחלום

אני בעד להדבק בקורונה כי שם נוצר החופש בין הפחד לאומץ בין השליטה לחופש בין הטוטליטריות לדמוקרטיה בין השקר לאמת בין אחריות ציבורית פוליטית לבין אחריות אישית בין פסיביות לאקטיביות בין ריבונות מולאמת על הגוף לבין ריבונות אישית על הגוף שלי

אני בוחרת להיות אקטיביסטית של הקורונה להדבק ולהשתחרר לחיות באומץ לב ובחוסר פחד לבחור לחיות באיזורים שהתדרים שלהם לא השתנו בפשטות ובאמונה בטבע .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 15.11.2021

שעירים לעזאזל – צ׳ארלס איזנשטיין

כמו בציד המכשפות ההמון בוחר קורבן לטבח ובאותו מעשה של הסכמה אוניברסלית מחזיר את הסדר החברתי.

אדג׳נדה חברתית 30.10.2021

זה הזמן לעבור צד

עוד מעט תאבדו את הכל אם לא תתעוררו, את כל מה ששיך לכם, ובעיקר את עצמיכם.

אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.