ניקוי רעלים בתקופת הקורונה

 

ניקוי רעלים בתקופת הקורונה

15 מרץ 2020

כמי שעושה כבר 10 שנים ניקוי רעלים פעמיים בשנה כחלק מההוליסטיות של בריאות אלטרנטיבית יש לי השגות לגבי ניקוי רעלים במשבר הקורונה. ניקוי רעלים נועד לחזק את תפקוד הגוף , לשחרר את מה שלא שיך ומעמיס על המערכת ולחזק את מערכות הגוף לעבוד בשגשוג .

האם התהליך הזה מתאים למשבר הקורונה ?

בכל תהליך של ניקוי רעלים , של הוצאה ושחרור ,הנעת הרעלים החוצה ,הגברת ערוצי הניקוי והסירקולציה .על פי האיורוודה התהליך מעלה ואטה (רוח), וזה אך לוגי שמנקים ומניעים ומשחררים ,הרוח שאחראית על התנועה בגוף תעלה.

בתקופה כזאת של לחץ וחרדה , של פחדים וסטרס, של ״סוף העולם״ , חוסר ידיעה על הולך לקרות וכמה זמן נאלץ להתחפר בסיטואציה הזאת , הנעת הרעלים החוצה והגברת ה״רוח״ האחראית על התנועה אינה מעשה נבון ואחראי כי הוא עלול להעלות את הסטרס שממילא גבוה ולהוריד את אש החיים ״האגני״ שמייצגת את מערכת החיסון והכוח החיוני.

בתקופה כזאת צריך להשקיע בבנית אגני (כוח חיוני) חזק ובקרקוע הגוף , יש להוריד סטרס ולחזק בכל אמצעי את מערכת חיסון  , טיפול כזה בדרך כלל נעשה אחרי הניקוי על מנת ליצור התחדשות וחזרה לשיגרה ממקום טוב יותר . אולם עכשיו בתקופת המשבר הטיפול בתהליך ההתחדשות הינו הכרחי ממדרגה ראשונה . מורידים סטרס ותומכים במערכת החיסון.

על מנת להיות בצד הטיפולי הבטוח כדאי להשתמש באדפטוגנים איכותיים שזה היתרון הטיפולי שלהם, להשקיע בבנית מערכת חיסון וקרקוע הגוף עם שורשים כמו אשווגנדה, עם סופרפוד כמו ויטליס ומוצרי נביטאס עם פטריות מרפא איכותיות של טולסי ספיריט ועם כורכום שלדעתי הרבה יותר מתאים טיפולית מויטמין סי בגלל היכולות האנטי דלקתיות שלו.

יש בארץ ובעולם מנקי רעלים מאוד אחראים ומודעים לסיטואציה אני סומכת עליהם שבסוף שלב הניקוי ידאגו לחזק אתכם באדפטוגנים והמלצות בונות כדי לחזק את מערכת החיסון ולהוריד סטרס .

בברכת תתחזקו ותשמרו על עצמכם

להעדפות תזונתיות בבלוג הבא

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אדפטוגנים של טולסי ספיריט

פוקה אשווגנדה ויטליס וכורכום

סופרפוד של נביטאס

חלבון טבעוני אורגני של סאן ווריורפוסטים נוספים


איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איורוודה 15.03.2020

ניקוי רעלים בתקופת הקורונה

בתקופה כזאת של לחץ וחרדה , של פחדים וסטרס, של ״סוף העולם״ , חוסר ידיעה על הולך לקרות וכמה זמן.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.