חשיבות השימוש במיציליום אורגני

 

חשיבות השימוש במיציליום אורגני

13 מרץ 2020

חשיבות השימוש באבקת מיציליום אורגנית

רציתי לשתף אתכם בהחלטה שלי להביא לארץ פטריות מרפא באיכות הטובה ביותר שקיימת ומה היו המניעים שלי בהחלטה מהיכן לייבא .

ראשית התחברתי לחזון שפועם בי תמיד ! למנוע מחלות ולגרום לכמה שיותר אנשים לחיות במודעות בריאה ושיגשוג. בדרך כלל אני רוכשת צמחים בהדרכת חברת פוקה מחוות שיתופיות בארצות המקור .הפעם בממלכת פטריות המרפא , עניין חשוב נוסף הצטרף לשיקולי והוא נקיון סטרילי של סביבת הגידול מכיוון שהפטריות סופחות אליהם את רעלני הסביבה שבה הן גדלות. הפתרון לכך הוא גידול סטרילי בתנאי מעבדה אצל חברה מומחית בגידול אורגני, עם נבגי מורשת ותשומת לב למחזור חיי הפטריה .בחרתי בחברה מארה״ב בעלת פרופיל רוקחי וניסיון מוכח של עשרות שנים.

ספקטרום מלא

ספקטרום מלא של הפטריות הוא חומר פטרייתי מלא המורכב מכל המרכיבים הפעילים ביולוגית. זהו תרכובות תאיים (תרכובות אשר מופרשות מחוץ לתא אל מצע הגידול), אשר אחראים על התכונות הרפואיות העיקריות הידועות של ממלכת הפטריות. הספקטרום המלא כולל את כל התכונות האנטיביוטיות, תכונות אנטי ויראליות , תכונות אנטי פטריתיות וכל שאר 'חומרי ההישרדות' שהפטרייה מייצרת כדי לתת יתרון תחרותי על פני חיידקים בסביבה בה הם גדלים ובנוסף מה שמייחד כל מין בפני עצמו.

מחזור חיי הפטריה

מחזור חיי הפטריה

הגידול מתרחש בתנאי מעבדה במהלך תקופה של שלושה חודשים בערך עד שהפטריה מוציאה את הפרי

הפרי

"הפירות" הן הפטריות שמגיחות מהאדמה או מגזעי העצים . הם החלק הקשור ברבייה של האורגניזם הפטרייתי, גושי הפטרייה שאנחנו רואים הם החלק שקשור להמשך החיים של הפטרייה בסוף מחזור החיים שלה ומכיל את הנבגים .

התפטיר

"המיציליום או התפטיר " היא צורת הגידול של האורגניזם הפטרייתי. זהו המצב שבו מתרחשים כל תהליכי החיים שאינם רבייה, כגון צמיחה, הזנה ותחרות על ההישרדות (כולל הפרשת תרכובות אנטיביוטיקה, אנטי פטרייתי ותרכובת אנטיויראלית). במוצרי פטריות שגדלים בתנאי מעבדה ,מגדלים את המיציליום על גבי מצע של חומר אורגני כמו אורז חום , דוחן וכוסמת שמחקים בצורה הטובה ביותר גידול באופן טבעי. שימוש מזין זה במצע טהור מאפשר להימנע מאלרגנים .הפטריות מוגנות מפני זיהומים והן גדלות בחדר נקי עם סינון אוויר HEPA.

תפטיר הפטריה

עיכול וספיגה

גופי הפרי של הפטריות יכולים להיות קשים לעכול ולספיגה בשל קשרים מפותחים בקירות התא שלהם. התפטיר, לעומתן, בעל קירות תא רכים, עשיר באנזימים רבי עוצמה, מה שהופך אותו אידיאלי עבור יישומים טיפוליים וקולינריים. התפטיר של המגדלים שלנו בארה״ב מפוקח בקפידה לאורך הצמיחה של הפטריות כדי להבטיח ריכוז גבוה ומיגוון מלא של המרכיבים הפעילים . לאחר הקציר, מנצלים את טכניקת הייבוש הקר שמגן על האנזימים שרגישים לחום ושובר את סיבי דפנות התא כדי להפוך אותם לנגישים לעיכול וספיגה

למי שיש רגישות לפטריות בכלל , או לריח בפרט לאבקת מיציליום אורגנית אין את הרגישות ולהיפך אבקת הפטריות מטפלת ברגישות ובתגובות אוטו אימוניות בכלל

סיכום

פיקוח ,סטנדריזציה ומומחיות בגידול אבקות מיצליום אורגניות , הביאו אותי להבנה שהאיכות כאן היא המשובחת ביותר, השימוש בתפטיר ומצע הגידול אליו מפריש התפטיר את חומרי הרפואה שלו הם האחראים בפטריות המרפא על מיגוון רחב של פעילות רוקחית רפואית עם תוצאות קליניות מוכחות .

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חברת האדפטוגנים האורגנית - פטריות מרפא

מוצרי חברת פוקה - משרום גולדפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.