הומאופתיה יעילה במגיפות

 

הומאופתיה יעילה במגיפות

13 מרץ 2020

רחל שבי חברתי ההומאופתית בבלוג החשוב שלה והרלוונטי על הומאופתיה במגיפות ״אני ממש מתכבדת להביא בפניכם תרגום שבצעתי למאמר ארכני וארכיוני, הממחיש את יעילותה הפלאית של ההומאופתיה בשפעת הספרדית. מגיפת השפעת הספרדית פשתה בארה"ב ובאירופה בעקבות מלחה"ע הראשונה וגבתה עשרות מליוני קורבנות. ההומאופתיה מבוססת על עקרונות תקפים-תמיד ולא על אופנות. לכן, המסקנות העולות מהמאמר עדיין רלוונטיות גם אם נכתב כשסבתא שלי שתחי' רק נולדה. ההכנות ההומאופתיות שמצויינות בו משמשות את ההומאופתים עד היום, ובפרט בחודשים אלה. תודה לדר' מנחם אוברבאום מבי"ח שערי צדק שאיתר את המאמר ושלח לי.  הנה תמצית לועזית של המאמר. ואם תרצו תמצית עברית של התמצית הלועזית – שיעור התמותה בקרב חולי השפעת שטופלו בהומאופתיה עמד על 1% ואלה שבטיפול הקונוונציונלי – 30%. ״

כמובן שרחל ממשיכה לחקור דרך הרשת ההומאופתית שלה ברחבי העולם את הדעות והמסקנות של בכירי העוסקים במלאכה .אולם עדיין אין קונצנזוס לגבי זהות התרופה הפרופילקטית כי עדין לא נלקחו מספיק מקרים של הקורונה ע״י הומאופתים ושניתן להסיק מהם את המסקנה הגורפת

ג׳רמי שר מבכירי ההומאופתים בעולם ערך סמינר אונליין להומאופתים יש כמה המלצות אבל אסור להתקבע על תמונת המחלה כי היא מאוד דינמית , מוקדם מידי לקבוע טיפול גורף והזמן והנסיון יחדדו . אז אם אתם חולים בקורונה יש אתר שדרכו ניתן לרשום את הסמפטומים העיקרים שלכם  c19.oinf.info כאשר הרמדי תתבהר ג׳רמי יפרסם אותה .

בקליניקה של ג׳רמי בארץ הוקם מערך למטופלים חולים שרוצים להתייעץ אתם מוזמנים להפנות חולים בווטצאפ לפלפון 0544261459 (נמרוד), לצורך קבלת טיפול .

כמובן שמי שעדיין לא חולה ורוצה לחזק את מערכת החיסון שלו כדאי להכנס לבלוג שלי בנושא אדפטוגנים לקורונה 

ווגה אחד ההומאופתים המעולים והמוכרים בעולם גם נמצא בארץ (כל הטובים ישראלים במקור ), והוא עשה סמינר ספונטאני השבוע להומאופטים שעוקבים אחריו (עוד מעט תראו את הסרטון )

ווגה ממליץ מנסיון טפולי כמובן כמה רמדיס ממש מיוחדות (כאלה שבכל ימיך כהומאופט בקושי נתקלת ) אבל שני הרמדיס שכדאי להחזיק בבית כדי להרוויח זמן כשהקורונה פתאום תופסת פיקוד וממתנפלת עליך ללא רחמים הם aconite 30c ו carbo veg 30c אלו רמדיס אקוטיות למצבים של החמרה רצינית, פחד מוות, חוסר נשימה, עילפון, שם אם תקחו לעיתים קרובות תתרחש הטבה או תרוויחו זמן עד הרמדי המתאימה שתוציא אתכם מהסיטואציה לגמרי.

לפרטים נוספים איך להגיע לטיפול אצל ווגה

אמניה המזכרה של ווגה 1-2569906682 וכמובן ספק הטלפון שלך לחו״ל לפני 012 או 014

ודר שאנקרן מהודו עם מקרי קורונה מאיראן שהצליח לרפא עם הרמדי Camphora 1m

[email protected]  פרטי התקשרות

 גם בארץ יש הומאופתים מדהימים שכדאי להשתמש בשירותיהם בפתרון המחלה תמיד תזכרו בראש הומאופתיה יעילה במגיפות ופותרת מקרים אקוטים קשים בצורה יעילה מבחינתי זה הטיפול מספר אחד .

האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית פותחת קו חם לציבור לסיוע בתקופת הקורונה.

הקו החם פועל בן השעות 8:00-20:00

050-2224049

מיטב ההומאופתים יענו לשאלות הקשורות לנושאי חרדה ולנושאים הקשורים לחיזוק המערכת החיסונית.

האגודה להומאופתיה ממליצה לנהוג על פי הוראות משרד הבריאות על מנת לצמצם את הסיכון להידבקות בנגיף.

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.