אדפטוגנים לקורונה

13 מרץ 2020

אדפטוגנים

המתח הוא חלק בלתי נפרד מחיינו וכולנו חווים אותו ברמה זו או אחרת. פעמים רבות המקור למתח ידוע ואנו חשים באופן ברור איך גופנו מגיב בתקופה של מתח בעיות שינה, תיאבון מוגבר או חוסר תיאבון, חוסר סבלנות, ירידה במצב הרוח וברמת האנרגיה הכללית, בעיות בעיכול כמו שלשולים או עצירות, הופעת בעיות עור שונות ועוד.

השתקפות הטבע באדם

באופן טבעי, קיימת בנו היכולת להתמודד עם מתח והיא חיונית ביותר להישרדות הבסיסית ביותר. כשאנו חשים מצוקה או איום, מערכת העצבים הסימפתטית נכנסת לפעולה ומתרחש תהליך שמטרתו להכין אותנו למצב המוכר והידוע : "ברח או הילחם". יש לזכור שעד לפני זמן לא רב, החברה האנושית חיה בתנאים אחרים, והסבירות למפגש עם איום הישרדותי שהצריך שימוש במנגנון "ברח או הילחם" הייתה גבוהה יותר. יחד עם זאת אירועים כאלו היו אקוטיים ובתדירות נמוכה.

כיום, המפגש עם אריה או כל טורף אחר, אינו סביר ולמרות זאת מערכת הדחק (סטרס) שלנו פועלת שעות נוספות ובאופן כרוני לחץ בעבודה, לחץ בלימודים, מירוץ בלתי פוסק ותחרותיות בכל תחומי החיים, כותרות חדשות מדאיגות, משכנתא, מצב ביטחוני, כלכלי ובריאותי ועוד ועוד.

מתח כרוני והפעלה תמידית של אותה מערכת סימפתטית גורמים למספר בעיות:

עליית הגלוקוז בדם ועליית לחץ הדם ובו זמנית לדיכוי מערכת החיסון – על מנת לאפשר לגוף כניסה מיידית למצב "ברח או הילחם", תיאבון מוגבר, דיכוי תהליכי בנייה והתחדשות בעצם ועל כן עלייה בסיכון לאוסטאופורוזיס,דיכוי הפרשה של הורמוני מין וכך דיכוי החשק המיני, הקורטיזול מעודד פירוק שרירים ואף מעודד השמנה ותנגודת לאינסולין, תגובת המתח פוגעת בזיכרון ומעלה את הסיכון לאלצהיימר ודיכאון, תגובת המתח מגבירה את קרישיות הדם, מעלה את רמות הטריגליצרידים והכולסטרול.

על מנת לשפר את איכות החיים ואת הבריאות הפיזית והנפשית שלנו רצוי להשתמש באדפטוגנים.

האדפטוגנים הם צמחי מרפא שתפקידם לשפר את יכולת העמידות והחוסן של הגוף. האדפטוגנים מכילים תרכובות צמחיות הדומות במבנה שלהן להורמוני המתח וכך הן תומכות ביכולת הגוף להתמודד עם מתח.

קיימים סוגים רבים של אדפטוגנים וכולם בעלי מכנה משותף אחד – סיוע בהתמודדות עם מתח וכתוצאה מזה הם בעלי השפעה רחבה ביותר על הבריאות שלנו, ויש ביכלתם למנוע ולטפל בהשלכות הרבות שיש למתח. יחד עם זאת, לכל אדפטוגן יש ערך מוסף ייחודי משלו ותכונות ריפוי נוספות ועל כך יש להתאים את סוג האדפטוגן למצבו הייחודי של אותו אדם.

פטריות הזיה גדלות בסוף העולם

בהלת הקורונה

באווירת הלחץ וההפחדות הבידוד והחשדנות בחרתי להתפקס במה כדאי לצרוך על מנת להוריד סטרס ולחזק את מערכת החיסון והריאות. בתקופה האחרונה חיפשתי פתרונות לאירוע הבריאות שתוקף אותנו .התחברתי לרשת הבריאות חובקת עולם על מנת להבין איך ניתן להערך כדי למזער נזקים בעיתות המגיפה. נפגשתי עם הומאופתים ,נטורופתים, רופאים, מובילי דעה בנושאי הבריאות בעולם, היסטריונים של מגיפות שניסו לגבש דעה במה כדאי להצטייד והיכן הפוקוס הטיפולי .

זה לא מתכון מנצח ואין התיימרות לרפא או לנטרל את המגיפה , רב הנסתר על הגלוי עדיין ואלו רק המלצות שנסמכות על חכמת ההמונים שמבינים דבר בתחום הרפואה אלטרנטיבית.

ההמלצות שלי הן פרטיות בלבד ,אלו המוצרים שצורכת לעצמי ולביתי ולכל מי שבחר להתייעץ איתי

הריאות הן איבר המטרה , מערכת החיסון היא מטרת החיזוק ומנגנוני הסטרס חייבים להרגיע כדי לנטרל ולו במעט את השפעות התקשורת, הלחץ והחרדה . המערכת הסימפטתית בשיאה מופעלת ע״י אותות מצוקה מלחמתיות ומערכת החיסון נחלשת או משותקת במצבים כאלה .

קורדיספס של טולסי ספיריט

אבקה משובחת (לא מסין )של פטריית המרפא שמחזקת את הריאות ואת מערכת החיסון ומורידה את רמות סטרס

פטריית ריישי של טולסי ספיריט

אם אנחנו ממש בסטרס שאפילו מדיר שינה ותופס חזק את התודעה , כדאי להירגע עם פטריית הריישי

טרקי טייל של טולסי ספיריט

מחזק מערכת חיסון חלשה במיוחד מתאים לחולים, מחלימים, מבוגרים, חלשים, תשושים .

אשווגנדה של פוקה

צמח אדפטוגן (מוריד סטרס ומחזק ) מוריד חרדות , מקרקע תומך בחיזוק הגוף

ויטליס

תערובת סופרפוד משובחת לחיזוק הגוף מכיל ספקטרום צבעים מלא של מזונות על עמוסים בנוטריינטים, מזון סאטווי מלא אנרגיה .

אבקת עשב חיטה

מיץ עשב חיטה הוא אחד מהמזונות הכי מזינים שקיימים בעולם. עשב חיטה מכיל ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חלבונים ואנטיאוקסידנטים וכולם קלים לעיכול וספיגה. הכלורופיל שבעשב אחראי על ניקוי רעלים והוצאתם מהגוף

בברכת צאו מהלחץ ושתו לאטה

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פטריות מרפא לחיזוק הגוף והורדת סטרס

ויטליס של פוקה תערובת סופרפוד מחזקת

צאו מהלחץ שתו לאטה של פוקהפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.