התקדשות בני האלוהים

 

התקדשות בני האלוהים

24 יולי 2019

הספר התקדשות של אליזבת הייך , הוא ספר אוטוביוגרפי המביא את סיפור חייה של אליזבת רייך וההתנסויות שתרמו לצמיחתה הרוחנית. חייה והתנסויותיה בהווה שלובים בזכרון חי מהתנסויותיה בחיים קודמים ככוהנת צעירה במצרים העתיקה. סיפור בתוך סיפור מתאר בפרטים מרגשים את הכנתה להתקדשות, במצרים. הכהן הגדול פתחוטפ מדריך אותה לאורך התפתחותה שלב אחר שלב, ומוליכה בהרמוניה עם הזהירות הנדרשת להבנת המסתורין הנעלים ביותר. הסיפור המפעים , ההתנסויות בהעלאת התדר כדי להכיל את אור האלוהות , ההתמזגות הזאת במהלך חיים קודמים מאפשרת תובנה קוסמית מאתגרת של ייעוד החיים.

התקדשות בUjjain

בפרקי ההזכרות של אליזבת בחייה הקודמים ככוהנת במצרים, מתנהלת שיחה מיוחדת בינה לבין אביה פרעה שתומך בה ברצונה להתקדש באלוהות

פרעה מספר לה שלפני שנים רבות חי על פני האדמה גזע שנקרא ״בני האלוהים״. בני הגזע גילמו בשלמות את חוק הרוח ולא את חוקי החומר כמו גזע האדם החי בימינו. בני האלוהים היו מודעים במישור האלוהי, וגילמו את אלוהים עלי אדמות, ללא המיזוג של התכונות האנוכיות של הגוף.

חייהם התבססו במלואם על רוחניות ,על אהבה ועל זולתנות (ואהבת לרעך כמוך). לא היו להם תשוקות , דחפים ותאוות גשמיים המעיבים על הרוח. כל חוקי הטבע היו ברורים ונהירים להם, הם היו מסוגלים לשלוט בטבע על כל כוחותיו העצומים ולהנחות אותם, הידע שלהם היה ללא גבול. הם ידעו את סוד התמרת הכוח לחומר ולהיפך התמרת החומר לכוח. במקביל לבני האלוהים חיו על פני האדמה גזעים נוספים, כהי רוח, תודעתם הזדהתה לחלוטין עם הגוף, הם נאבקו עם הטבע, איש עם רעהו ועם בעלי החיים, גזע בני האדם הוא תערובת של הגזעים השונים.

לוטוס מקודש

עריצים מטילי מורא עם תאוות אופי בהמיות ורדיפת בצע ושררה גדלו לצד נפילים רוחניים עם משימה להביא את גזע התערובת בסוד החכמה, המדעים והאומנויות ולשמש להם דוגמא ומופת לאהבה האוניברסלית של האלוהים לזולתנות ולגדולה רוחנית .

בני האלוהים בעלי גולגולת מוארכת חוויים את האמת ישירות באמצעות ראיה פנימית. בחלק המוח האחורי נמצאים מרכזים מפותחים במיוחד שמשמשים גשר להתגלמות רוחנית.

מודעות במישור האלוהי, משוחררים מהזמן והמרחב, נעים בחופשיות ומרוכזים בהוויה הנצחית ,המציאות האחת והיחידה, הווית הכל הנצחיתאלוהים.

בתודעת בני האלוהים ניתן לבקר איש את רעיהו במרחבים אחרים של תודעת הכל. באיחוד הקוסמי מגיעים לתמימות דעים והבנה שלמה בן רגע, רק בני האדם שהגיעו לזולתנות מושלמת יכולים להיות בעלי כישורים אלו. כדי לשאוב אנרגיית חיים חדשה מן המקור האלוהי הנצחי יש להזדהות עם המהות של כל ההתגלמויות.

במהלך אימוני הכשרתה להתקדשות ניתנת לה המנטרה ״ אני תמיד מגלמת את האלוהי.״ התרגיל הוא תרגיל ריכוז מדיטטטיבי בתדר המנטרה.. לאחר ימים רבים כשאליזבת מתרכזת במשמעות המשפט ולא במילים עצמם היא מתחילה לחוות אותו, היא הופכת להיות המשמעות עצמה , ובמקום לאמר ״אני תמיד מגלמת את האלוהי״ קולע עבורה יותר ״ אני היא האלוהות שתמיד מגלמת את עצמה״.

מהחשיבה אפשר לעבור באמצעות ריכוז והתמקדות למצב של הוויה, החושב נעשה זהה למושא מחשבותיו. הברוא חוזר לבורא.

שיווה ופרוואטי 2 חצאים מחוברים ציור של Midhun Madhav

הדואליות של הבריאה

שום דבר לא יכול להתגלם מבלי שהיפוכו ,חציו המשלים יהיה מצוי בו זמנית במצב בלתי מגולם, חפיפתם קושרת אותם זה לזה לנצח. ההינתקות בין החצאים לפיכך היא רק מדומה, וממשיכה לפעול בתור כוח המשיכה הנצחי בין החיובי לשלילי. כששניהם בכל שלב שואפים לחזור למצבם המקורי אל האחדות האלוהית.

ההינתקות הדואלית הזאת מהאחדות מאפשרת את ההכרה, שאלמלא כן היא לא היתה ניכרת ואפשרית. מכיון שהאלוהים הוא האחדות עצמה הוא לא ניכר. הוא ניצב מעל הברואים שניתקו מהאחדות ונח בעצמו באחדות מושלמת, הוא האין והיקום בצורה בלתי נפרדת.

הבריאה פירושה תמיד מחצית השלם, היא נגלית באמצעות השוואה, כשהחצי המשלים נשאר במצב בלתי מגולם. אלוהים לא ניתן להשוואה כי הוא נשאר שלם, אלוהים אפשר רק להיות. לכן על מנת לחוות בגוף את האחדות האלוהית צריך להתחבר למחצית המשלימה של עצמיך במצב של תודעה . המחצית הסמויה הבלתי מגולמת שלך, למזג את תודעתך עם האני האמיתי שלך . כוח המשיכה בין תכונותיך הנגלות לסמויות, נמצא בתוכך, כשמתרחש האיחוד בתודעה של שני החצאים של עצמיך נמצאה הדרך חזרה אל הכל והאיןהאלוהים.

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים, עולם הסיבות, הנצחי.. זאת היא ההתקדשות !

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

ניקוי רעלים עם פוקה

חלבון טבעוני איכותיפוסטים נוספים


אהבה פועמת 09.12.2021

הילינג עם שמאנים משבט השיפיבו

מסע טרנספורמטיבי לפתיחת הלב במעמקי האמזונס הפרואני עם איואסקה והספיריט של הצמחים בלווי שמאנים משבט השיפיבו

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.

אהבה פועמת 07.09.2020

שיתוף פעולה עם ״הסל של יעל״

אני מאוד מתגאה בשיתופי פעולה , לדעתי זה עונג להדהד יחד ביצירתיות עם שגרירים שמוצאים את המוצרים שמביאה מקסימים ובריאים.

אהבה פועמת 24.07.2019

התקדשות בני האלוהים

האיחוד עם החצי השני, עם האלוהות מביא את האושר העילאי, את האלמוות, ההגשמה, תודעת העל הקוסמית, האני שנמצא בכל הייצורים,.