ליקוי לבנה

17 יולי 2019

מה לקוי ומה מואר בחיים שלי ? איך ניתן לשחרר את כל מה שלא משרת אותי יותר ולהתחבר למקומות המוארים ? מסע טרנספורמטיבי אישי

ליקוי ירח הוא נקודת מפנה , לידה מחדש , אנרגיה נשית מרוכזת מאוד שמאפשרת לנו להתחבר ולעבוד עם האמת הגבוהה שלנו. ליקוי הירח מדריך אותנו וחושף את המסלול המדויק עבורינו תוך חיבור והבנה כוללת של מה חשוך ומה מואר בחיים שלנו.

ההוויה השמימית הזאת נותנת לנו את הכוח לנקות ולשחרר את מה שכבר לא משרת אותנו יותר ומשקפת את האמת בנוזלי הלב והנשמה שלנו.

הלבנה המכוסה במלוא הדרה

והפעם הכוכבים עבדו איתי בסינכרון מיוחד . היה זה עבורי ליקוי לבנה קסום , מיסטי ומלא בהפתעות. התארגנתי לזמן המיוחד הזה מבעוד מועד עשיתי פוקוסינג ומיינדפולנס כדי לרתום את האנרגיה המיוחדת הזאת ולהשיג טרנספורמציה בחיי הדינמיים .

לפני שבועיים פגשתי באקראי פותחת בקלפים מקצועית ,אני וקתרין הדגולה החלטנו לעשות ברטר מקצועי והחלפת ידע באהבה. אני קיבלתי ממנה אינפורמציה ליום המיוחד הזה שמייצר תובנות אישיות של מה לקוי בחיים שלי ובעזרת נר שעבר החתמה אנרגתית בקברי צדיקים בצפת וריטואל שחרור מדויק אוכל לחוות תובנות חדשות.

מכיוון ששיא הליקוי התרחש ב12.30 בלילה שבין שלישי לרביעי ואלו שעות שבדרך כלל אני לא פעילה בהן (רדומה לגמרי), החלטתי לעלות להר הבנים ברמת גן ששוכן מעל הבית שלי לצלם את הליקוי ולהתחבר אליו פיסית בטבע .

יצאנו אני ובני זוהר (שם מתאים לאור הלבנה והכוכבים) לצלם .חרשנו את ההר בזולות שנוצרו בכל מיני גומחות בסלע וספסלים מוארים באור עדין , מתלהבים מיצירת הצילום ואור הירח המתכסה ודילגנו לנו כמו ילדים מפינה לפינה מתרגשים מהאנרגיה והקלילות באוויר.

בתהליך הליקוי

באחת הפינות פגשנו משפחה שחגגה את הליקוי בצורה מקצועית עם טלסקופ ענק ומרשים וסבא אסטרופיסיקאי. התחברנו אליהם עם זוויות שרק עדשות מהסוג המדויק חושפות. ראינו את הירח בתקריב משובח שחושף סימנים שנשארו שם מהקריסה של ״בראשית״ חחחח כל כך קרובראינו את הצבעים המקווקוים של כוכב צדק ושרשרת הירחים הצמודה אליו.. שאלנו הרבה שאלות ונענינו בהתלהבות מקצועית מתרגשים מהתופעה הטלסקופית שמתרחשת ממש מעל ביתינו בחגיגה פרטית .

בינתיים בחדר שלי התרחש ריטואל שחרור עם נר מיוחד שהמשיך לדלוק . יין ויאנג, אור וצל, חשוף ומוסתר, יש ואין, נגלה ומוחבא, משמעותי ועבר זמנו.. ככה התגלו אלי החיים בהוויה חרישית ומקומית של ליקוי הלבנה .

צללתי בשינה ענוגה ועמוקה

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אדפטוגניים באבקה

אבקות חלבון טבעוני

סופרפוד

ניקוי רעלים עם פוקהפוסטים נוספים


אהבה פועמת 09.12.2021

הילינג עם שמאנים משבט השיפיבו

מסע טרנספורמטיבי לפתיחת הלב במעמקי האמזונס הפרואני עם איואסקה והספיריט של הצמחים בלווי שמאנים משבט השיפיבו

הילינג וטרנספורמציה 20.10.2021

המסע אל הלב

חונכת מחדש את הבלוג שלי עם הגעתי לפרו המקום שבחרתי בו להתחיל את המסע האישי שלי אל הלב .

בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .