ויז׳ין רפואי

17 מרץ 2019

בחלומי מדיקל ויזואלי נדיר :הגוף חתוך לפרוסות כמו שכבות של פנימי וחיצוני שהכי למעלה היא האאורה שכמו עוטפת את הכל בכחול סגול ערפילי. בשכבה מתחתיה מחולק הגוף לשני חלקים מערכת סימפטטית ופארא סימפטטית הסימפטטית מאופיינת עם בלוטת האדרנל והורמון הקורטיזול נשפך ממנה , הוא גועש כמו לבה ואיליו מצטרפים הורמוני האקטיבציה אדרנלין ונוראפינפרין.. מייצרים סיטואציה של עירנות מטריפה, פעימות לב , מוסיקת טראנס היסטרית ברקע , פחד , אין כוח , בא לברוח לעזוב לנטוש להתחרפן

הפאראסימפטטית מאופיינת עם צינור העיכול מסועף וארוך, בין חלקיו ערסלים, נרות אווירה, תנוחות יוגה, מוסיקה רפיטטיבית , מנטרות..מצטרפים סרוטונין דופמין ואוקסיטוצין. בנוזל העוטף את צינור העיכול המסונכרן בתנועותיו ,מגיחה מערכת חיסון עמוסת נוגדנים ,תאי הרג, מקרופאג׳ים, כמו אמבות מסתובבות ומתרבות .

כאשר מערכת אחת מתעוררת ומוארת, השניה כבויה ונחשכת.

כל השכבות הנוספות של הגוף שפרוסות מתחת מתרשתות בקורי תפטיר פטריות , מייצרות סבך עשיר וסבוך של יציבות וקרקוע.. וממנו נשלחות לשכבות העליונות תאים כמו נקודות של אור שמכבות את המערכת הסימפטטית ומאירות חזק את הפארא סימפטטית , האאורה מתרחבת ומתחברת עם אאורות אחרות של אנשים נוספים לכדי מנדלה אנושית עצומה ומוארת באור נגוהות

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


אבקות אדפטוגניים ופטריות אורגניותפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.