״להירפא״ סרט דוקו חדש

9 פברואר 2019

בסרט התיעודי ״להירפא ״ מדענים מגיעים למסקנות שאיננו עוד הקורבנות של הגנים שלנו, ושיש לנו שליטה רבה יותר על הבריאות ועל החיים שלנו מכפי שנוכל לדמיין.

הסרט מנתח את היחסים המדהימים בין רוחניות למדע "אנחנו חיים במגפה של פחד ומתח. רציתי להאיר את יכולתנו המבריקה לרפא את עצמינו, וגם להציג ראיות מדעיות המוכיחות שלאמונה, מחשבה, ורגשות יש השפעה ישירה ועמוקה על הביטוי הגנטי שלנו.״

בסרט מוצגים סיפורים מעוררי השראה בחיים האמיתיים שמראים לנו מה באמת אפשרי כשמדובר בריפוי, גם כשאומרים לנו שאין תקווה .

מסעות הריפוי האותנטיים בסרט מדגימים כיצד ריפוי יכול להיות מורכב מאוד ואישי מאוד, אך גם יכול לקרות בספונטנית של הרגע.

מסע ריפוי רוחני

הסרט מתאר את הסיפורים המדהימים ואת המסע הריפוי של אנשים אמיתיים שהיו מסוגלים לרפא כאב כרוני ולהתגבר על מחלות סופניות באמצעות "כוח האמונה". מדענים מובילים, מורים רוחניים ומומחים לגוף הנפש כולל דיפאק צ'ופרה, מריאן וויליאמסון, ברוס ליפטון, מייקל ברנרד בקוויט ואניטה מורג'אני, מעניקים את התובנה שלהם לסרט.

הביולוגיה של האמונה

ברוס ליפטון מחלוצי האפיגנטיקה מציין לפי מחקריו המדעיים שהאותות הסביבתיים הם שקובעים את הפעילות הגנטית של התאים. שאנחנו פועלים דרך התת מודע ספוגים בתבניות התנהגותיות, חסרי כלים לעיבוד הרגשות , מאמצים אמונות פתטיות .

צורה זו של מוגבלות מחייבת אותנו לכלים טיפוליים שמשחררים אותנו מצבירת לחצים, טראומות לא מעובדות ואמונות מחלישות.

איבחון וטיפול

האבחנה של המחלה וחשיפתה בפני המטופל מחייבת את הרופאים לשינוי השפה והתכנים. ״גילינו בגופך סרטן במעי הגס, המחלה היא קריאת השכמה להרגלים נוראיים שהגוף שלך נאלץ להתמודד איתם בשנים האחרונות. אתה צריך להודות לגופך שחשף בפניך את הבעיה וגורם לך להתמודד איתה, יפתחו בפניך אפשרויות חדשות ויופיעו קוסמים וניסים ״ .

סטרס והומאוסטזיס

הגוף תמיד שואף לחזור לאיזון , הומאוסטאזיס , האמונה משחקת במתג של תפיסתך האם אתה בלחץ ובמנוסה או במנוחה ותיקון. אלו שתי מערכות אנדוקרינולוגיות בגופינו מערכת הלחץ הסימפטטית שאחראית על הסטרס עם הורמונים כמו קורטיזול ונוראדרנלין היא מגייסת משאבים אנרגתיים מהמערכת ההפוכה הפאראסימפטטית שאחראית על תיקון ומנוחה.

מה שקורה בפועל הזיכרון מתרופף, המזון לא מתעכל ונספג, אין סילוק רעלים כראוי ומערכת החיסון נחלשת. טיפול קבוע בהורדת תהליך הסטרס, בעיכול וחיזוק המקרוביום, בחיזוק מערכת החיסון , מערכת העצבים והצדדים המנטלים הינם ערובה למניעת התחלואה שצוברת תאוצה בעידן שלנו.

מדיטציה

החלמה ספונטנית כנגד הסיכויים

הרופאה קלי טורנר חקרה 1500 מקרים שנרפאו בצורה ספונטנית מסרטן כנגד כל הסיכויים. מה אנשים עשו על מנת להציל את עצמם ומה הגורמים שגרמו להחלמתם .שינוי תזונתי רדיקאלי, לקחו אחריות על הבריאות, הלכו אחרי האינטואיציה שלהם, השתמשו בצמחים ותוספי תזונה, שחררו רגשות מודחקים, הגבירו את המחשבות החיוביות, נתמכו במשפחה קהילה, העמיקו את החיבור הרוחני ובעלי סיבה חזקה להשאר בחיים.

הכוח להחלים

הגוף האנושי מסוגל לדברים מופלאים, זוהי מערכת אינטלגנטית שמחוברת לנפש שלנו ולעולם מסביבינו ומעוצבת לויסות פנימי ולריפוי עצמי.

הבחירה במזון בריא, ניקוי רעלים , אויר נקי ומים איכותיים תומכים בתהליך .כיוון המחשבות והרגשות שלנו ושחרור תבניות ואמונות מגבילות מוביל אותנו לאפשרויות אינסופיות של בחירה ומיקוד . אל תכנעו לפחד יש בתוככם את הכוח להחלים.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.