איך מתחברים לתדר של הניסים

 

איך מתחברים לתדר של הניסים

26 ינואר 2018

מאמר זה נועד לעזור לך להתחבר לתדר הניסים , זהו תדר רב שכבתי שקשור לאיכות מעודנת ולחיבור לטבע. אפשר להתחבר אליו מכיוונים שונים כל אחד עם הניצוץ האלוהי וההעדפות האוטנטיות שבהן בורך ודרכם הוא מבטא את עצמו .

שימו בצד את הטעויות שאתם עושים בתחום העדפותיכם , את השכנועים שמחוברים לאדג׳נדה של מישהו אחר, תבחרו נכון עם האינטואיציות שלכם כדי להתממשק לתדר הרב שכבתי שבמהלך התהוותו אנשים שהתחברו אליו השתמשו ברוח שלהם כדי לשנות את החומר. 

בתדר המעודן הזה של האיכות מתרחש הריפוי.

איכויות של צבעים והיופי של הטבע לקבלת התדר של הטבע

בתקופה האחרונה השתנתה השפה בתחומי חיים רבים ומגוונים ובעקבותיה התדר, האנרגיה מותמרת ומציאות חדשה מתהווה. גם בתחום הבריאות התחלנו לשים לב לאיכויות של עידון בכל פעולה שאנחנו עושים על מנת להתחבר לתדר של הריפוי.

שפה חדשה זו מחוברת לתרבויות עתיקות ולשיטות ריפוי מסורתיות כמו איורוודה, יוגה, רפואה סינית , שאמניזם , מזון אורגני שמחובר לטבע, צום מרפא , טקסים, מיינדפולנס, התבונה של הגוף, מדיטציה חזיונית, איזון צ׳אקרות, קיימות, אמפתיה, קהילה, אוטונומיה, מיניות..

עולם חדש עם תדר מרפא שקורא לך להכנס למרחב ולהתחבר .

פעם היינו מתחברים למזון שלנו לפי זמינותו בביתינו, כל משפחה עם המאכלים המסורתיים שלה טעים נהדר ובריא ומלא באנרגיה של השושלת הבין דורית . אך משהו גדול קרה כשלא שמנו לב גופי ענק השתלטו על מקורות המזון שלנו לעשיית רווחים גדולים וגרמו לאוכל הבסיסי שלנו ולתרופות מן הטבע לאבד את תכולתם ויתרונותיהם.

עכשיו כדי לקבל מהמזון את האיכויות המיוחדות שלו שמזינות את כל הרבדים שלנו עלינו לשים לב להיכן גדל, באילו שיטות גידול, מה תכולת הנוטריינטים שלו, מי גידל אותו מה הכוונות שלו וערכי הליבה . התחלנו לגדל ירוקים בבית, לבשל בעצמינו, להתחשב במקרוביום שלנו, בשעות אכילה שקשורות לשעון הצירקדי שלנו, לברך על המזון, ללעוס היטב, לנשום עמוק במהלך האכילה ולהבעיר את אש העיכול.

באנלוגיה למזון אנחנו מפעילים את כושר האבחנה הזה גם לגבי איכויות נוספות שקשורות לבריאותינו כדי שנוכל להתחבר בצורה הישירה ביותר לתדר של הריפוי.

מתחברים לתדר של הניסים

בעולם החדש שלנו התחלנו לעשות יוגה בכל רמות הוויתינו , לפתוח את הלב, לרכז את תשומת הלב ולקחת אחריות על הבריאות שלנו . אנחנו מייצרים אחדות בין הנשמה הפרטית שלנו עם הרוח האוניברסלית. הגוף והנפש שלנו רוטטים יחד ונמשכים לכוון אור הנשמה.

אנחנו מזינים את הגופים המעודנים שלנו מפתחים אותם ומעלים את התדר .

לכל אדם ( ״היוגה של התזונה״) יש גוף גשמי וגופים אחרים מעודנים יותר .הגוף האתרי נושא בתוכו את כוח החיים, הזיכרון והתפיסה החושית. הגוף האסטרלי מזין את הרגשות ואת התחושות של אושר, שלווה והרמוניה עם הטבע. הגוף המנטלי גוף של חוכמה וידע של תודעה מתרחבת, בהירות מחשבה, והבנה עמוקה של החיים. גופי האני העליון שהם משכנם של ההגיון הנשמה והרוח. הם קשורים להודיה וסיפוק, אמפתיה ושמחה שם נפתחים שערי שמיים וברכות גדולות יורדות ומציפות אותנו בשפע ומזל.

איכות מעודנת של הטבע במלוא הדרו

קים קשר ישיר בין המזון ,תוספי התזונה וצמחי המרפא שאנו צורכים לאיך שאנחנו מרגישים. רק מוצרים איכותיים בתדר גבוה, יוכלו להזין את כל הגופים הגשמיים והמעודנים ויתנו לנו את האנרגיות הטהורות והאלוהיות ביותר .כדי לקלוט את החלקיקים המעודנים, אנחנו קולטים את המסרים שהשאירו האנשים שטיפלו במוצרים באהבה ובמסירות שדאגו לגידולם יומם וליל, שטיפחו אותם, את סביבתם, שמילאו אותם בתכונות מועילות ומיוחדות למענינו הצורכים אותם. וגם אנחנו כדי לקבל את המיטב נכנסים למצב הכרה מלא בתדר שופע אהבה ,תפילה והודיה כדי לתת לרוח שלנו להתמיר את החומר עבורינו.

איך נוצרים ניסים ?

אנחנו מטפחים את הגופים המעודנים שלנו וגורלינו נקבע בידיהם. כשולטים בגורלינו אנחנו אחראים לאלו ישויות יבקרו אותנו , ישויות זוהרות או ישויות אופל, האם ישלחו אלינו שמחות או צרות, האם נזכה לתהילה או נחיה בחשיכה. התמרה יכולה להתרחש בהקניית הרגלים של שקט ומחשבות נעלות. הגוף יכול להתמלא בעוצמה וביכולת מחוללת ניסים שם יעמדו לרשותו מכרה בלתי נדלה של שפע גדול. נוכל להתחבר ישירות לתדר של הילינג ולרטט של אור אינטנסיבי שעוצר כל מחלה ויוצר בריאות קורנת . הגורל הוא ההשתקפות המושלמת של העצמיות שטיפחנו ואנו יכולים לאחוז במו ידינו בהגה גורלינו.

טקס פוג׳ה שנקרא אגניהוטרה במרכז הילינג בהודו

כוונות טובות יוצרות מציאות חדשה

הגענו לכאן לפני עשור כדי להחליף תרופות בתוספי תזונה, תרופות כרוניות בלייף סטייל חדש, הגענו לכאן כדי לנפץ את המיתוסים ששרויים עמוק במערכות האמונה שלנו, שירשנו מהורינו ומהסביבה.

השתנינו בעצמינו באורח חיים הפרטי שלנו :הכנסנו לאט לאט את הירקות והפירות האורגניים בתזונה היומיומית שלנו, את שמני הטראנס החלפנו בשמנים טובים אגוזים וזרעים , את הדגנים עמוסי הגלוטן וחסרי הנוטריינטים, החלפנו בקינואה, דוחן כוסמת וטף. התחלנו לבשל כל יום עבורינו משהו טרי, להוסיף ירוקים מהגינה ולהרגיש את הפראנה (הכח החיוני) בכל מה שמכניסים לפה. מייצרים אוכל של איכות .

הכנסנו לחיינו תוספי תזונה איכותיים, שלא הונדסו והופרדו מהמקור ,טריים ואיכותיים , שגדלים בחוות קטנות ובשיטות גידול אורגניות וברות קיימא, האיסוף, האחסנה והטיפול שקוף ומטופח ועובר דרך הרוח של אנשים שמחים שקיבלו אפשרות לבטא את ייעודם דבר המתבטא באיכות הצמחים. השתמשנו בייעוץ וטיפול הומאופטי לתפוס את הגל השואף אל האור .

כוונה טובה

התממשקנו לתדר של הטבע ע״י חיים במסגרת קבועה של קימה לפני הזריחה, פעילות גופנית מאתגרת, אכילה בזמנים קבועים שמותאמים לשעון הביולוגי, עשייה למען הזולת ותמיכה במטופלים רבים, כתיבה אינטואיטיבית בבלוג טולסי על השפה החדשה שממשיכה להתהוות עם השינוי שמתרחש בעולם בתחום הבריאות, צלילה לשינה איכותית ועמוקה בשעה יחסית מוקדמת בלילה. והקשבה ליופי וצירופי מקרים מעודנים של איכות ורוח שמתמירה חומר .

שמרנו באדיקות על כדור הארץ ע״י שתילה של עשרות מליוני צמחים בשנה כדי שיוכל לקבל את הפראנה מהצמחים ששומרים ומטהרים את ההרס האורבני וההתחממות הגלובלית. התחברנו עם חברות שעוזרות לנו לשמור על העקרונות שלנו , השקענו איתם בפרויקטים משותפים .

בחרנו חברות עם תשוקה לדבר האמיתי, ועם אדג׳נדה של עזרה כלכלית לקהילות מסורתיות כדי שיוכלו להמשיך לממש את המסורות האוטנטיות שלהם בחקלאות המקומית .מחקנו את טביעת הרגל הפחמנית שלנו, השקענו באורגני ובחקלאות שתומכת בטבע ,במאביקים ובמיגוון הביולוגי.

יצרנו שיתופי פעולה עם שותפים לדרך שמבינים וקשובים לעקרונות ליבה אלו, שיפיצו אותם ויתמכו בהם , המוצרים שלנו מעוצבים ומשדרים את עקרונות הליבה, הצגתם על המדף מגשים ומממש את התדר הזה שנולד והתעצם בשרשרת האספקה , תדר של ריפוי.

הרוח מתמיר את החומר

הילינג הוא היכולת להחזיר לגוף את אמצעי הריפוי העצמיים שלו . להיות בסביבה מאתגרת הילינג זה בעצם להתחבר לתדר של הטבע התדר של הניסים. במקום הזה של ההילינג קיימת רק איכות מעודנת .

כשרוצים להחלים לרפא ולהבריא מתחברים לתדר עם איכויות ריפוי, טהור כוונות שמדבר בשפה של ניסים, מבוסס על מסורת עתיקה ומציג אותה בשפה חדשה, מתחשב באמפתיה בסביבה ובחברה.

זהו מסר בעל איכות משובחת שמביא בכל קפסולה את התדר של הטבע.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני פלוס

סופרפוד של נביטאס

צמחי מרפא אורגניים

אקולוגיה ובריאות להורדה חינםפוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.