ההילינג סנטר שלי

14 ינואר 2018

שוב בהודו באשראם שלי , האמת שזה לא אשראם אלה מרכז הילינג של איורוודה שיש בו הכל , אוכל טוב, חדרים מעולים, ג׳ונגל עוטף , מזג אוויר סבבה בלי הלחות של ישראל ועם קרירות נעימה של בוקר וערב 20 מעלות ושמש וחום בצהרים 27 מעלות .

אנשים ממש נחמדים מכל העולם, טיפולים איורוודים אוטנטיים והרבה יוגה ומדיטציה .

אז הבן שלי הצעיר קורא לזה אמא הולכת שוב לאשראם ואני ממש מסכימה איתו שבמקום לקרוא לזה אמא השתגעה, אמא איבדה את זה לגמרי, אמא בטיול של אחרי צבא אנחנו המשפחה קוראים לזה אמא הולכת לאשראם שכוונתו אמא הולכת להרגע, לרדת במשקל, להיטען בחזרה, לשחרר עומס ועודפים , לבלות עם אחרים שבחרו להרפא באותה צורה , להקשיב שוב לטבע, לאנשי העולם , לאכול נקי פשוט וטעים ולקבל מסאג׳ים מעולים עד צאת הנשמה .

וייננד קרלה הודו

בפברואר האחרון כתבתי על הטיפולים המדהימים שחוויתי באשראם שלי. הפעם באוקטובר חזרתי לסשן של סתיו (רגילה לעשות דטוקס של אביב וסתיו באמונה שזה עושה לי טוב).

אז מה ולמה כל הטוב הזה ?

הילינג הוא היכולת להחזיר לגוף את אמצעי הריפוי העצמיים שלו לפעולה . להיות בסביבה מאתגרת הילינג זה בעצם להתחבר לתדר של הטבע ,האיורוודה היא השיטה הכי מחוברת לטבע ויודעת כבר אלפי שנה איך לעשות את זה בצורה הכי מהירה שאני מכירה.

הילינג בקרלה הבית המטופח של האיורוודה, זה חיבור מוצלח לתדר הריפוי ,החיבור למחזורי היממה עם קימה לפני עלות השחר ושינה מוקדמת , אוכל מקומי וטעים שמרכיביו גדלים בכפר המקומי מותאם אישית לכל אורח, יוגה בוקר וערב עם מורה מצוין שמלמד בצורה ענווה האטה ראג׳ה יוגה , עם פוג׳ה ותפילות ומנטרות מקומיות כדי להכניס אותך לתדר העכשווי החוזר על עצמו ולאפשר לך לשחרר את תדר המחשבות הקולח בראשך.

הספייס שיש בהרים , גידולים חקלאיים, הרבה ירוק בעיניים

רופא איורוודי ששמו ידוע למרחוק ד״ר ג׳יטין , מאומן בשיטת הדטוקס האיורוודי, ובריפוי מחלות בשיטה האיורוודית. אצל דוקטור ג׳יטין אין קיצורי דרך, מה שצריך להעשות נעשה על מנת להשיג הילינג מושלם. זאת תחושה מעולה לתת את הסימפטומים שלך לרופא שרוכש את אמונך ובוחן אותך ומחליט על דרכי הטיפול בגישה הוליסטית.

אז בעצם כמעט אין מחלה או תחושה שאין לאיורוודה מענה עבורה . נמצא פה איתי בחור ספרדי פסכיאטר במקצועו שבשלושה שבועות תיקן והפך את הסכרת שלובחור עם פרקינסון מדנמרק שהתחיל לדבר ברצף והפסיק לרעוד בחודש טיפול, חולים שהרופאים שלהם הרימו ידיים בטיפולי סרטן, פסוריאזיס אלים שהפך בחודש לסימנים לבנים במקומות שקודם לכן היו מלאים בפריחה מחוספסת אדומה ומגרדת, מחלת העייפות הכרונית שנפתרה בשלושה שבועות ובעיקר אנשים בריאים שרוצים לקבל את הדטוקס המושלם שמחזיר להם את הקרינה לעיניים, את הברק לפנים, את הבריאות לתאים, ומעלים תחושות ומענות כרוניות ככה על הדרך …

בריכת ליליות ליד ההילינג סנטר

ובעיקר בגלל שכיף פה, אוטנטי, הארד קור, אין קיצורי דרך, טיפולים ותחושה של בית במקום שאני מרשה לעצמי לעצור ולהקשיב לציוץ הציפורים , לרוח הרוחשת בעלי העצים, להינות מריחות של הטבע והבישולים ולצחוק עם אנשים אחרים שבמקרה נמצאים פה איתי.

מומלץ לכל מי שרוצה להנגיש קצת הילינג לגוף נפש שלו , לרווח בין המחשבות, בין מסלולי התאים, ליצר מין תדר של ספייס , מסלול עוקף מוח, להיות נוכח במקום פשוט של הטבע. להתרווח בחיקו. הכתובת של המקום Ayurvedayogavilla

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


חלבון טבעוני של סאן ווריור

סופרפוד של נביטאס

פוקה צמחים אורגנים לניקוי רעלים והתחדשותפוסטים נוספים


איורוודה 27.05.2020

ניווט במעברים – ד״ר סבובודה

כעת, כשהעולם נפתח שוב לאחר הנעילה אנו מוצאים את עצמנו בתקופת מעבר. כניסתנו להסגר הייתה פתאומית, לא צפויה, ועבור רבים,.

איורוודה 07.01.2020

השבת הנעורים

השבת הנעורים ברפואה האיורוודית היא ענף בפני עצמו , שנקרא רסיאנה ״ הנתיב של המיץ״ חידוש הבריאות , או לחזור.

איורוודה 02.01.2020

פאנצ׳ה קרמה

ניקוי רעלים אוטנטי איורוודי, שחוויתי במהלך פברואר מרץ בקרלה הודו, בג׳ונגל שהוא שמורת טבע בהרים ,עם השגחה צמודה של רופאים.

איורוודה 17.11.2018

שקט בתזונה עם אליהו בוגר

הרבה מאיתנו מתוסכלים מכל הטרנדים הבריאותיים הקיצוניים, כבר לא יודעים אם האוכל בצלחת מזין או מזיק לנו ולמשפחה, ומחפשים סוף.