לייף סטייל של בריאות

 

לייף סטייל של בריאות

5 ספטמבר 2017

מנסה להעביר במילים את היופי, הריגוש, התדר והסטייל של מה שמעורר אותי כשרואה את האווירה והלייף סטייל של חברת פוקה . כשמתחברים לתדר כזה שעושה לך וואאא , בכל הרבדים של החומר : המוצר, האיכות, התמונות, הצבעים והריחות ,החיבור לטבע, הסיפור מאחורי החברה, התדר האקולוגי הסביבתי והתחושה הכללית של האושר.

חליטת אחרי האוכל של פוקה
חליטת ליקוריץ וקינמון של פוקה

כשאת מעלה חיוך, מתרגשת מהעיצוב, טועמת חליטה בטעם מנקה, מתפעלת מהסטייל שמתאים בדיוק לשמלה הנהדרת שראית בחנות הווב שלך, פותחת קופסת תה של פוקה ורואה בתרשים זרימה איך המוצר נוצר, את הפנימיות שתואמת את הוויב החיצוני, מהדהדת בתדר הזה של האמת.

חליטת תה ירוק מאצ׳ה של פוקה
חליטת שלוש ג׳ינג׳ר של פוקה

קוראים לזה דיוק, כנות, איכות, אמת, תדר מסונכרן עם הבריאה . אותי זה מרגש להיות אחראית על הצגת הלייף סטייל הזה, בישראל, מתוודעת יותר ויותר לתחושה שהתדר מתחזק ומתעצם . מודה על כך שישראלים יודעים להוקיר תדר של איכות, מבינים באמת ובאיכות חיים, מתרגשים מהסיפור שמאחורי החברה, מעדיפים להצביע ברגלים ולהשקיע את כספם בחברות שמשקיעות את כספן ככוח לטוב בעולם, שמתחשבות בסביבה, בחברה, בטבע…..

חליטת אהבה של פוקה
חליטת אכינציאה וסמבוק של פוקה

בחרתי להציג תמונות של האווירה הסובבת מרחפת באנרגיה של החליטות של חברת פוקה , להראות את הלייף סטייל , הצבעים, הריחות התחושות ומרשה לכם לגעת בטוב הזה ולהתחבר לרטט הפועם בשורשיו.

לייף סטייל כולל גם אקססוריז , כוסות אקולוגיות וקופסת נשיאה מפח לקחת איתנו את התדר המדויק הזה לכל מקום שאנחנו נמצאים בו.

תודה לכל השותפים לדרך !

כוסות במבוק אקולוגיות רב םעמי של פוקה
קופסת פח לנשיאת שקיקי החליטות לכל מקום שאתה נמצא בו
הריח הבוקע מתוך הקופסא
מסיבת טעמים וניחוחות, תחושות של אושר עילאי

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

בריאות אנרגתית 27.08.2020

מערכת הבריאות בקריסה

החיסון לקורונה פתח את קופת השרצים של חיסונים בכלל, בדיקות המעבדה השגויות, מערך הדיאגנוזה הלוקה בחסר, הפוליטיקה מאחורי המספרים, הפנדמיה.

בריאות אנרגתית 16.08.2020

״ נפילת רוחות החושך״ – רודולף שטיינר

האם החיסונים שאנו נותנים לילדינו בראשית חייהם מונעים מהם את הגישה לעולמות הרוח או החיסון לקורונה יהיה זה שימנע מאיתנו.

בריאות אנרגתית 09.07.2020

דיכאון בתפקוד גבוה

עידן הקורונה והשלכותיו על חיינו , פחד תיסכול וחרדה הקיומית, מתפקדים בהליך הישרדותי,  דיכאון בתפקוד גבוה , חסרי אנרגיה ודי מיואשים.