משהו קטן וטוב -לואיז היי

 

משהו קטן וטוב -לואיז היי

2 ספטמבר 2017

לואיז היי עזבה את גופה השבוע בשנתה, בצורה טבעית בגיל 90 .אני מכירה לה תודה עבור ההשראה הענקית שהיתה עבורי עם הספרים המשובחים שבחרה לפרסם בהוצאת הספרים שלה. שהיו לי לדרך חיים, והיוו עבורי קרקע לצמיחה בתחום הבריאות והאהבה העצמית.

לואיז היתה בעלת חזון ואקטיביסטית מדהימה. כל מי שזכה לפגוש אותה, באופן אישי או באמצעות מילותיה, חש את תשוקתה לשרת אחרים.היא פירסמה את ספרה הראשון, "לרפא את גופך", ב -1976 (בגיל 50) הרבה לפני שהיה אופנתי לדון בקשר בין הנפש לגוף.

לואיז היי

לואיז הצליחה לממש את פילוסופית ״ ההצהרות החיוביות״ שלה כאשר אובחנה עם סרטן. היא בחנה את החלופות לניתוח ולתרופות, ובמקומם פיתחה תוכנית אינטנסיבית של הצהרות חיוביות, דימיון מודרך, טיהור תזונתי ופסיכותרפיה. בתוך שישה חודשים היא נרפאה לחלוטין מהסרטן.

בשנת 1984, הספר השני שלה, ״אתה יכול לרפא את החיים שלך,״ פורסם. לואיז הסבירה כיצד האמונות והרעיונות שלנו על עצמנו הן הגורם לבעיות הרגשיות שלנו ולמחלות גופניות שיצרנו, וכיצד באמצעות כלים מסוימים, אנו יכולים לשנות את החשיבה שלנו ואת חיינו לטובה.

כמו שמהטמה גנדי אמר ״ שים לב למחשבותיך ,הן הופכות למילים, התחשב במילותיך הן מתפרשות למעשים, שפוט את מעשיך הם מתחלפים להרגלים, היה מודע להרגליך הם מתקבעים לערכים, תכיל את ערכיך הם מהדהדים לגורלך״ .

התשוקה שלה לשרת אחרים תורגם לכל מה שעשתה. אנשים סביבה הפכו מודעים לכוח של הצהרות חיוביות ואהבה עצמית. לואיז הקיפה את עצמה ואת ההוצאה לאור שלה באנשים פורצי דרך בתחום הבריאות והבנת האדם , סופרים נכבדים רבים בתנועה לטיפוח העצמי, כולל ד"ר ויין דייר, דורין וירטו, ד"ר כריסטיאן נורת 'ופ, אסתר וג' רי היקס, ואחרים.

לואיז האמינה שגיל אינו רלוונטי להשגת חלומות. בגיל 81, פרסמה לואיז את הסרט הראשון שלה על חייה ועבודתה, ״אתה יכול לרפא את חייך: הסרט״.

הצהרות חיוביות בפתקיות קטנות להדבקה ברחבי הבית

המורשת של לואיז תמשיך להתקיים דרך ההוצאה לאור ״היי האוס״ שתמשיך לפרסם מוצרים וקורסי למידה מקוונת שמתאימים לאיכויות של שיפור עצמי ואהבה עצמית.

תרגיל מומלץ של לואיז היי להצטייד בפתקים דביקים קטנים ולרשום בהם כל יום , הצהרה חיובית קטנה לעצמיך, על מי שאתה נהנה לראות במראה, על היום החדש שמתחיל להתרחש, על האהובים הסובבים אותך, משהו קטן וטוב , הצהרה חיובית שמהדהדת אנרגיה חיובית לחיים שלך….

לואיז תנוחי על משכבך בשלום, היית לי אם ומורת דרך !

לואיז היי היתה המקור להשראה שלי ליצירת קלפי המודעות של הצמחים עם הצהרות חיוביות שקשורות לאנרגיה של הצמח. הקלפים האלה ואחרים משרתים אותי בהכלה של אנרגיות חיוביות בחיים שלי

קלפי הצהרות חיוביות של פוקה

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


סופרפוד של נביטאס

חלבון טבעוני מונבט ומותסס של סאן ווריור

קלפי המודעות של פוקה

חוברת איזון צ׳אקרותפוסטים נוספים


freedom 28.08.2022

זרעי מורשת חופש המזון

זרע הוא המקור של המזון, כשמנסים לשלוט בזרעים שולטים בחיים שלנו בכל האספקטים שלהם

freedom 24.08.2022

מסע להרחבת התודעה

התחלתי לתקשר עם הרוח, הספיריט של הצמחים, האבות הקדמונים, תדר, אנרגיה, יופי ומוסיקה , תודעתי התרחבה ואשליתי התפוגגה.

freedom 03.08.2022

קבוץ הרדוף חוויה אותנטית

קהילה אנתרופוסופית עם איכויות שיקום, חינוך, אומנות וריפוי

freedom 03.08.2022

ואהבת לרעך כמוך

אהבה הדדית שוות זכויות לשמירת האותנטיות

דילוג לתוכן