פרומתיאוס ואש האלים

28 אפריל 2017

במיתולוגיה היוונית העתיקה, פרומתאוס היה החכם מכל הטיטאנים. פרומתיאוס גנב מאלוהי האולימפוס אש והביא אותה לאנשים. באמצעות מעשה זה הוא זוכה להביא את הידע האנושי ואת ההארה. אך כיוון שפעל נגד גזירת האלים, שרצו לשמור את כוח האש לעצמם, נענש פרומתיאוס בחומרה ע״י זאוס מלך האלים. הוא נקשר לסלע ונשר ענק אכל את הכבד שלו מידי יום. כל לילה היה הכבד שלו צומח בחזרה וזה היה העונש שלו לנצח. (הכבד אחראי על זרימה חלקה של אנרגית החיים וטרנספורמציה ).

מתקופת היוונים ועד היום קמים מרדנים, מחפשי דרך, ספקנים שגונבים את האש ומביאים אותה לאנשים. זה יכול להגיע בהמון צורות כמו תרגול רוחני סודי, טקסים עתיקים, תפילות טרנספורמטיביות, צמחים פסיכודליים, חישובים מתמטיים, תדרים מרפאים…..

פרומתיאוס עם הנשר שאוכל כל יום את הכבד שלו.

ואז המסיבה הגדולה יוצאית מאיזון, ושומרי הסדר והמשטר הקונבנציונאלי משיגים את גונבי האש, ואוסרים את המרדנים עד הסבב הבא. אבל כבר שנים רבות בעולם מקביל….

האקסטזה יצאה מהארון, היא חוגגת בפסטיבלים, במדיטציות, בסדנאות, בשיטות טיפול, מייצרת השראה, מציאות מדומה, אנרגיה חדשה, משפרת ביצועים, יוצרת אדם חדש, קהילות, חברות, שפה חדשה…..

לכל גונבי האש, שחוו חוויה מיסטית רוחנית, שגרמה להם לטרנספורמציה של ממש, אל תשכחו להביא אותה לאנשים, לספר את סיפור גניבת האש הפרטי שלכם. בשביל זה נולד הבלוג, הרשת האינטרנטית, החיבור האנושי ללא גבולות. זה הזמן להציל מישהו, לשנות את הקונבנציונאלי, לגלות את הדרך ליציאה מהסבל, לקחת אחריות אישית, ליצר השראה ולשנות את העולם .

 

 

 

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אהבה פועמת 09.12.2021

הילינג עם שמאנים משבט השיפיבו

מסע טרנספורמטיבי לפתיחת הלב במעמקי האמזונס הפרואני עם איואסקה והספיריט של הצמחים בלווי שמאנים משבט השיפיבו

הילינג וטרנספורמציה 20.10.2021

המסע אל הלב

חונכת מחדש את הבלוג שלי עם הגעתי לפרו המקום שבחרתי בו להתחיל את המסע האישי שלי אל הלב .

בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .