אג׳נדה חברתית בפוקה

 

אג׳נדה חברתית בפוקה

28 אפריל 2017

כבר מההתחלה, היינו נלהבים להביא לאנשים את צמחי המרפא האורגנים הטובים ביותר הקיימים כדי להעשיר את הנפש, הגוף והנשמה. משמעות הדבר היא מתן צמחי מרפא בעלי איכות מופת כי רק צורה זאת תועל לרפא באמת.

בימים הראשונים של פוקה ידענו כי כדי למצוא את התקן הזה של צמחי מרפא אורגנים אנחנו צריכים ללכת ישירות למגדלים אשר חולקים את אותם הערכים שלנו; אלה אנשים וקהילות שהיו מוכנים ללכת קילומטר נוסף כדי לעמוד בסטנדרטים האיכות שלנו.

החיפוש אחר אנשים מדהימים

החיפוש שלנו אחר המגדלים הטובים ביותר הוביל אותנו לארבע פינות העולם: ברחבי אירופה, אפריקה, הודו, דרום מזרח אסיה ודרום אמריקה. זה היה במקומות היפים האלה מצאנו חקלאים עשב עם כבוד עמוק והבנה של הטבע, אדמה, צמחים.

עבודתם הקשה והבלתי מתפשרת והתלהבות חסרת גבולות, לעתים קרובות נוכח תנאי מחיה קשים, בשילוב עם הידע שלהם על צמחים וחקלאות, עוררו בנו השראה וכפי שהיא עדיין עושה כיום והיינו בני מזל להיות מסוגלים לעבוד איתם וליצור יחסי שיתוף פעולה נצחיים וארוכי טווח.

טיפוח מגדלי פוקה שלנו

כמובן, בדיוק כפי שאנו זקוקים לעזרת המגדל שלנו כדי להבין את התרבות המקומית ואת התנאים החקלאיים , רבים זקוקים לעזרתנו עם היבטים מסוימים של גידול וקציר כדי להתאים את הסטנדרטים שאנחנו מחפשים.

לאור זאת, יצרנו תוכנית הכשרה לחקלאות צמחי מרפא ב -2006, המבוססת על "חקלאות אורגנית ואיסוף מבוקר ומתחשב בסביבה של צמחי מרפא" .

זוהי תוכנית אימון שוטפת שמסייעת לחקלאים ליעל ולשבח את התוצרת.

זה גם תומך בחקלאים, כך שהם יכולים לגדול ולאסוף את הצמחים שלהם באופן בר קיימא, שימור והגנה על מינים פגיעים. זוהי החדשנות של חברת פוקה ששמה דגש על שיפור מתמיד באיכות של עשבי תיבול שלנו, כמו גם קשרים מתגמלים רבים; משהו שאנחנו גאים בו מאוד.

משפחת Pukka העולמית שלנו

היום, אנו מבורכים לעבוד עם אלפי מגדלי פוקה בלמעלה מ -20 מדינות שונות ברחבי העולם.

רוב המגדלים, החקלאים והאספנים שלנו מחזיקים רק חלקת אדמה קטנה ומתחברים יחד עם שכניהם כדי ליצור קבוצה נוספת. קבוצה זו בדרך כלל מוכרת את הצמחים שלהם עם המפיק המקומי גדול יותר אשר יכול להתמודד עם כל המורכבות של דרישות בקרת איכות האירופית.

אנו מבקרים את המגדלים שלנו לעתים קרובות ככל האפשר כדי להקשיב לאתגרים שלהם, ולשתף את הצרכים שלנו; עם המציאות הכלכלית המקומית, הצלחה היבול, ושינויי האקלים בהכרח חלק הדיונים שלנו מתישבים עם כוסות רבים של תה.

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אדג׳נדה חברתית 13.05.2021

טיפוח תקווה הוא טיפוח התנגדות – ד״ר מרקולה

בואו נסתכל יחד מה באמת קרה ומה ממשיך לקרות באמת עם קו-בי-ד: מקורו, טבעו, ארסיותו, איומיו, מניעתו וטיפולו. וננסה לגבש.

אדג׳נדה חברתית 11.05.2021

״האיפוס הגדול ״ ד״ר מרקולה

ד״ר מרקולה יחד עם רוני קומינס כתבו ספר חדש שמחבר את כל הנקודות ,בעקבות המשבר ומייצר פאזל הגיוני עם בבליוגרפיה.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .

אדג׳נדה חברתית 03.03.2021

מאיפה ההחלטות שלך באות ?

הכאוס העולמי לא מאפשר לנו להתבונן בפיכחון בתהליך וכל בן אדם פועל לפי האינטרסים הפרטיים שלו: יש שדואגים לפרנסה שלהם,.