מפגשים עם אלוהים

 

מפגשים עם אלוהים

1 אפריל 2017

״ככל שאנחנו מרבים להבין דברים בודדים, מרבים אנו להבין את האלוהות״ ברוך שפינוזה

אחד מהזכרונות המוקדמים בחיי, אלו החלומות בהקיץ, ויצירת סיטואציות של חיי אגדה.
בתור ילדה קטנה המשחקים שהיה הכי כיף לשחק הם : ״ הנסיכה הקסומה בחצר המלך״, ״ שילגיה והנסיך המנשק״, ״ האחות המסורה וחולי המרפאה״ ,״סינדרלה ומרכבת הקסמים״ .
כל סיפור שנחשפתי אליו הפך כטריגר לחלומות ומשחקי תפקידים. העולם הקסום שלנו בתור ילדים מאפשר לנו להתחבר לחלומות שלנו ולמפגשים עם פיות, אלוהים, ויצירות.
בשלבים יותר מאוחרים הרציונליזציה תופסת מקום, ההתבגרות מביאה את משחקי התפקידים לקשרים אמיתיים, והמסגרות של החינוך מלמדות ידע ותכנים שמרחיקים אותנו מהמפגשים הדמיוניים האלו…
בשנים האחרונות חזרתי להפגש עם אלוהים (הדיוואן, האלה, האלוהות, האנרגיה, הספייס..)
אומנם הכיוונים ממש אחרים אבל בעלי אותו תדר של מימוש חלומות.


העידון של האיכויות שלי כאדם מורגש במפגשים אלו ועולה מדרגה …(טרנספורמציה)
השקט והספייס שיצרתי בחיי , מאפשרים לי צלילה דמיונית למקומות האלה של פנטזיה ויצירה, של האלוהים והחלל..
החלומות שלי לובשים צורה בתחום כתיבה, שירה, חקירת הטבע, התנסות בשיטות בריאות עתיקות, יצירת עסקים לשרות אחרים, יצירה של בריאות קורנת בציבור רחב, ובעיקר התחברות לתדר של האמת …
המפגשים שלי עם אלוהים מתרחשים בטבע, בהליכה, מדיטציה, התבודדות, סקס, צילום, הנאה אישית, טיפול בעצמי, אהבה לזולת, חלומות…
אני בטוחה שגם לכם יש מפגשים מהסוג הזה עם האלוהים, קצת אחרים כי כל אחד בנוי אחרת, אז תקחו מחברת ועט ותשלימו את המשפט החיבור שלי עם אלוהים …..
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים במדיטציה שמחברת אותי עם הכל (הכל הוא אחד),
עם השקט והאין ועם הכל והיש, משקיטה אותי ויוצרת בי ספייס, מייצרת עבורי מוסיקה שקטה שזולגת אל תוך גופי ונפשי ומזינה אותי.


המפגש שלי עם אלוהים מתרחש בטבע, דרך פרח שרק נפתח, דרך פרפר שמפרפר בינות הפרחים, השחר העולה , השקיעה האדומה, הגשם הצולף, האדמה המריחה, החסה הירוקה, הרימון על העץ, הנרקיסים , הלבנה במלואה,הנשר החג, המדבר הצחיח וההר המלבלב.. הרחשים של הטבע, השהיה בו הקסם והזרימה איתו.
המפגש שלי עם אלוהים מתרחש ביוגה, שיטת איחוד מדהימה בין גוף לנפש , כלי מיוחד עבורי לחיזוק הגוף, להרגיש גמישה, קלה וחזקה, ולהתמקד בנשימה.
המפגש שלי עם אלוהים מתרחש דרך המזון, שמגדלת ומבשלת עבורי, דרך הריחות הנעימים וצלילי המטבח, דרך גן הירקות האורגני ובישולי הקדירה, דרך הסופרפוד והשוקולדים, דרך היופי בהגשת המזון, האכילה האיטית והתפילה שאוכל טעים זה יוטמע יתעכל במלואו ויזין אותי .
המפגש שלי עם האלוהים מתרחש בנתינה לאנשים את כל מה שלמדתי, את הידע והנסיון, את חקר האמת בתחום הרפואה, שיגרום להם לטרנספורמציה, שיראה להם את הדרך חזרה לאלוהים.
המפגש שלי עם אלוהים מתרחש בהודיה על מה שקיים ועל מה שמקבלת , על הטבע הקבוע והמשתנה, על הטוב ועל מה שעוד צריכה ללמוד…
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים בתפילות ליצר משהו שעדיין לא קיים או שרוצה לשנות , משתמשת בתפילה אליו כאמצעי ישיר של התקשרות .


המפגש שלי עם אלוהים מתקיים בחלומות , זה ערוץ תקשורת ישיר לתת מודע ולנשמה.לקבל ידע מוקדם, אזהרה, התכוונות, הודיה, לחזק את הקיים, לחזק את העולם, את הטבע, לא תמיד המסרים ברורים אבל הכיוון מותנה.
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים בסקס, האפשרות האקסטזית להביע את עצמי, ולקבל כל כך הרבה אהבה והנאה מבורכת בידי האל.היכולת להשתוקק וליצור, היכולת להיות בתקשורת טובה עם כסף ושפע,עם אינטימיות, עם הגוף שלי, עם כוח אנרגתי חזק.
ארוטיקה היא ההנאה של הטבע, כל גבולותי מוסרים בצורה שלמה במגע הסקסואלי .
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים ביצירה, בצילום תמונות בעלות איכות, ביצירת קולאג׳ים, מובילים, קלפי טארוט, מגזינים ברורים ויפיפיים, ביצירת גינה אורגנית, צביעה, שיפוץ, החלפת אווירה, יצירת מתחמים שמתאימים לסטייט מסוים.
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים עם כסף, יצירת כסף ללא התמקדות בכסף עצמו אלה כמוצר נלווה לשירותים ולמוצרים שמשווקת שעיקרם חינוך בנושאי בריאות אלטרנטיבית קורנת ששמה את האדם והיכולת שלו לטרנספורמציה אישית במרכז .
המפגש שלי עם אלוהים מתקיים עם אנשים מעוררי השראה, שמעוררים אותי לעשיה או להתפתחות בשעה שנחשפת לדרך שבחרו לחיות , הסיפור האישי שלהם והדרך שבה בחרו להנהיג את השבט שלהם.
המפגש שלי עם אלוהים מתנהל בשיגרת היום יום שלי , בחרתי בדרך האיורוודה (ידע החיים ), ממסגרת את שגרת היום בשעות שינה וקימה, ארוחות , ותרגילים פשוטים בעיקר בבוקר להביא את הגוף לאיזון ולהתנהל בהרמוניה הזאת במהלך היום.
המפגש שלי עם אלוהים נמצא אצלי במטבח , הירקות נרכשים מחקלאים אורגניים והירוקים מגינת התבלינים ירקות הפרטית בגינה, הכל טרי ואיכותי, מבושל באהבה, מוגש בצלחות יפות מראה, בשולחן ערוך, כדי ליצר את המגע עם חמשת החושים ליצירת ארוחה מושלמת שתאכל באיטיות ובהנאה ותתעכל בקלות ובהזנה.
המפגש שלי עם אלוהים נמצא בתרבות במוסיקה, סרטים,הצגות, אומנות, ספרים, דברים שיכולים לגרום לי להזיל דמעה מאושר, להתחבר טוטאלית לדמויות ,להזדהות ולהרגיש בהתעלות.
המפגש שלי עם אלוהים נמצא עם הילדים שלי , היכולת לראות את החלומות שלהם דרך העיניים שלהם ולהזדהות איתם בדרכם, ללמוד מהם לחלום חזק ולתת להם להוביל את הדרך שבחרו להגשמה.
המפגש שלי עם האלוהים מתקיים גם באיזון צ׳אקרות שלי, בטיולי השוטטות בעולם, בצירופי המקרים , בחיבור לאקולוגיה, בשמירה על הסביבה, בערכי ליבה שמתחשבים בעולם, בצמחי מרפא, ברפואות אנרגתיות, מזון בריא, אורח חיים אוהב, בלחיות את הרגע הזה.
בלהיות מאושרת…

ציפי מוסרי

לעמוד הבלוג שלי : כנס

לאתר שלי:

תגובות


פוסטים נוספים


אהבה פועמת 09.12.2021

הילינג עם שמאנים משבט השיפיבו

מסע טרנספורמטיבי לפתיחת הלב במעמקי האמזונס הפרואני עם איואסקה והספיריט של הצמחים בלווי שמאנים משבט השיפיבו

הילינג וטרנספורמציה 20.10.2021

המסע אל הלב

חונכת מחדש את הבלוג שלי עם הגעתי לפרו המקום שבחרתי בו להתחיל את המסע האישי שלי אל הלב .

בריאות אנרגתית 16.05.2021

לסמוך על המומחים – ד״ר מרקולה

לכן לא מפתיע שבמקום לדרוש מדע בטיחותי ולעודד דיונים כנים, פתוחים ואחראיים על המדע, פקידי הבריאות הממשלתיים שנמצאו בסכנה אחריותית.

אדג׳נדה חברתית 01.05.2021

מיתוס הקונספירציה -צ׳ארלס אייזנשטיין

מה נכון במיתוס הקונספירציה? מתחת לפני השטח, הוא מעביר מידע חשוב שאנחנו מתעלמים ממנו .