מי אני

06 פבר 2022

״ היופי שאתה רואה בי היא בעצם ההשתקפות שלך עצמך ״ רומי

לאחרונה הפכתי לאוטודידקטית, אני מקבלת השראה ולומדת מהשבט הגלובלי את מה שמלהיב ומאתגר אותי. שחררתי את מה שמקובל, שנהוג, שרצוי, או לשרת אדג׳נדות של אחרים. אני מקשיבה לקול הפנימי שלי שרוצה להיות מאושר, להתפתח, לשמוח, לגדול ולדמייןכאילו הרחם שלי מתמלאת בהמון רוח והופכת לבלון שרוצה להתפשט ולהגיע לשמים.

החלומות שלי פורצים את תקרת הגוף, הזמן והמקום. אבולוציה תודעתית מתהווה כמו פאזל של בריאות רווחה והגשמה עצמית, מין לייפסטייל מגניב ומשגשג.

קיימים המון גיבורים בחיי בעיקר נשים, שמלמדות אותי באמצעות מעשים, התלהבות ואהבה. יש בסיפור שלהן עוצמה אדירה ואני מתממשקת אליהן ושואבת כוח ואנרגיה לחיים הפרטיים שלי מרחיבה את הרווחה (Wellness )הפרטית שלי

השאיפה המתרחבת הזאת לשתף אחרים במה שמסב לי אושר, עולם היצירתיות והרוח, הסינכרוניזציה עם הטבע, ההתנסויות המרתקות במקומות של ריפוי ואהבה מלב ללב.

חוויות דומות של חברים לדרך, והרצון להרחיב את מעגל התודעה יצר את הבלוג שתמציתו לוקחים אחריות על החופש.

בכל הזדמנות שהחיים מזמנים, בגבהים ובמעמקים, הבחירה משקפת את העצמאות שלנו, ומאתגרת אותנו לקחת אחריות על החיים שלנו. היכולת להתחבר זה לזה ברשת הבלוגים ולקבל השראה, תמיכה, כוח וחיוך יוצרת תודעה חדשה משותפת, חברתית (סוציאלית).

בחרנו להיות סופר אוטנטים , עם החולשות המובנות שלנו, והעוצמות המתהוות לעיתים, כדי לבקש, להתפלל, לאהוב, להסתנכרן, ולתת לכוח החיים שלנו להוביל אותנו להוויה ובריאות משגשגת.

נושאי הבלוג הם כלכלה מבוזרת ,כי כסף היא אנרגיה זורמת של חופש, ונוצרה הזדמנות בעולם החדש לישם את החופש שלנו דרך פלטפורמה חוצת גבולות, שקופה, מתקשרת בין אדם לחברו, יוצרת כלכלה אדירה שאינה תלויה באף אחד , יצירתית , שאינה זקוקה לאישור ושליטה, פועמת מעצם היותה , מתרחבת ומתעצמת מהפכה של ממש.

If you change the way you look at things, The things you looked at will change “ Dr. W. Dyer

הבלוג :הוא חוויה אישית , מרגשת, מלב ללב, בלי אדג׳נדה, בלי למכור שום דבר, אמיתית ואומנותית, שמעבירה באמצעות המדיה תקשורת בינאישית ומייצרת ארכיטקטורה של מקום מפגש בשבט הגלובלי.

לתבנית הבלוג יכולת גמישה של התרחבות והתכווצות כמו לב פועם, כמו תודעה ודמיון. ההתעסקות בכלכלה מחברת את השבט המקומי לשבט הגלובלי שאני חלק ממנו עם חבורה תומכת מכל העולם שמספקת אינפורמציה איכותית, תמיכה קבוצתית, אהבה ואמפתיה.

שם הבלוג :Herbs connection 

החזון : הרחבת מעגל התודעה, מאתגר אותנו דרך סיפורים אישיים יצירת חופש אישי וריבונות פרטית ומציאת השבט שהוא המדינה החדשה שלנו

״ האדם הוא חלק מהשלם הנקרא ״ היקום ״ , חלק מוגבל בזמן ובמרחב. האדם חווה את עצמו, את מחשבותיו ורגשותיו כמשהו נפרד מהשאר, מעין אשליה אופטית של התודעה.

אשליה זו היא סוג של כלא עבורינו, היא מגבילה אותנו לרצונות ותשוקות אישיים, ומאפשרת מתן אהבה למספר מצומצם של אנשים שקרובים לנו. המשימה שלנו , על מנת להשתחרר מכלא זה , היא הרחבת מעגל החמלה, ונתינת אהבה לכל היצורים החיים ולטבע הסובב אותנו במלוא יופיו. ״ אלברט איינשטיין.

דילוג לתוכן